ROK-V4A - Tam Otomatik Sprey Kapak Sıkma Makinası - 150mm

Ön Sipariş ROK-V4A - Tam Otomatik Sprey Kapak Sıkma Makinası - 150mm

Tam Otomatik Sprey Kapak Sıkma Makinesi - ROK-V4A


ROK-V4A - 150mm Kapak Sıkma Makinasının Teknik Özellikleri

Model
ROK-V4A
Çalışma Aralığı
25 mm - 50 mm
Konveyör Genişliği
150 mm
Konveyör Uzunluğu
180 cm
Çalışma Voltajı
220V / 50 Hz
Kapak Çeşitleri
Triger, Spray, Gagalı, Vidalı
Materyal
SUS 304 paslanmaz çelik

ROK-V4A - 150mm Kapak Sıkma Makinasının Genel Özellikleri


 1. Tam otomatik kapak sıkma makinası triger kapaklar, cam kavanoz kapaklar, geniş çap kapaklar, sprey ve gagalı kapaklar ve daha birçok kapak çeşidi ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
 2. ROK-V4A tam otomatik sprey kapak sıkma makinası, kapak sıkma istasyonuna gelen şişenin kapağına önce üstten baskı uygular ve kapağın diş yatağına oturmasını sağlar. Sonrasında ise belirlediğiniz süre miktarınca kapağı 4 taraftan kavrayan poliüretan sıkma topları ile her 4 açıdan da eşit güç uygulayarak sıkar.
 3. Bu makinayı diğer kapak kapatma makinalarından ayıran en büyük özellik, her kapak için ayrı sıkma kalıbı yapılma gereği olmamasıdır.
 4. Makinanın sıkma motorları endüksiyonlu torku yüksek, A++ sınıfı motorlar arasındadır. Standart asenkron motorlara kıyasla hem daha uzun ömürlüdür hem de daha geç ısınır. Öte yandan oldukça az yer kaplar. Sık bakım gerektirmez. Motorların her birisi 60W gücünde olmasına rağmen, 250 wattlık motorlarla aynı gücü üretebilir. Ayrıca ROK-V4A Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma Makinasının sağ ve sol motorlarının hız ayarları ayrı ayrı yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde hassas kapaklarda da sorunsuz kapatma sağlar.
 5. Standart konveyör bandı sert paletten yapılmıştır. PVC bantlara kıyasla çok daha uzun ömürlüdür. Öte yandan konveyör bandında meydana gelebilecek hasar durumlarında, bandın tamamının değiştirilmesi gerekmez; yalnızca hasar gören kısmının değiştirilmesi yeterli olur. Bu açıdan küçük masraflarla tamiratını sağlayabilirsiniz.
 6. %100 yerli üretimdir. Makinanın tasarım, çizim, kesim, büküm, işleme ve otomasyon aşamalarının tamamı kendi tesislerimizde yapılmaktadır. Makinanın tüm bu üretim aşamalarının Renas Makina bünyesinde yapılması, makinaya istediğiniz ek özelliklerin eklenebilmesi ya da çıkarılmasını sağlar.
 7. SUS 304 paslanmaz çelik ve alüminyumdan üretilmiştir. Bu açıdan hijyen standartlarını karşılayan bir makinadır.
 8. ROK-V4A tam otomatik sprey kapak sıkma makinasının konveyörü tüm modellerde standart olarak hız ayarlı olarak geliştirilmektedir. Makinanın bu özelliği, özellikle hassasiyet gerektiren üretimlerde kolaylık sağlar.
 9. 25 mm - 50 mm aralığındaki tüm kapaklarda çalışabilen bir makinadır. Bununla birlikte talep etmeniz halinde farklı ölçülere sahip kapaklarınız için farklı çalışma genişliği aralığında çalışacak kapak sıkma makinası üretebiliriz.
 10. Performansı ve sağladığı verimi son derece yüksektir. Dakikada ortalama olarak 50-55 adede kadar kapatma yapılabilir. Vida hatve sayısı fazla olan kapaklarda kapasite %10 civarında düşebilmektedir.

ROK-V4A - 150mm Kapak Sıkma Makinasının Opsiyonel Özellikleri


 • Üretim kapasitenize ve biçiminize bağlı olarak makinaya belli başlı özellikler ekletebilirsiniz.
 • Dilerseniz paslanmaz konveyör bandı olmasını talep edebilirsiniz. Özellikle aşırı asidik üretimlerde bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz dokunmatik operatör paneli ile makinanızı daha çok kişiselleştirebilir, çalışma ayarlarına daha hakim olabilirsiniz.
 • Opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz özellikler arasında farklı şekillerdeki şişeler için şişe yönü çevirici de yer almaktadır. Şişeleri tek yöne çevirmeye yarayan bu özellik, talep etmeniz halinde size ücretsiz olarak sunulmaktadır.

ROK-V4A Kapak Sıkma Makinesi - 150mm - Diğer Detaylar


 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl garanti verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

SUS 304 Paslanmaz Çelik

Kapasite: 55 Adet / Dakika

25 mm ile 50 mm Kapak Aralığı

Vidalı Kapakların Tümüne Uygun

4 Köşeden Kavrama

 • Görüntüle: 2543
 • Ürün Kodu: ROK-V4A
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $14.500,00 + KDV
Tam Otomatik Vidalı Kapak Kapatma Makinesi - ROK-V1AF ROK-V1AF -150mm Kapak Kapatma Makinasının Tek..
$12.500,00