Tampon Baskı Makinaları

Tampon Baskı Makinaları
Göster:
Sırala:

RTB-150 Tek Renk Tampon Baskı Makinası

videoRTB-150 Tek Renk Tampon Baskı Makinesi RTB-150 Tampon Baskı Makinasının Teknik ÖzellikleriMo..

$720,00

Tampon Baskı Makinesi

Tampon baskı makineleri plastik, cam, PE, PP, karton, alüminyum, paslanmaz demir, PVC, teneke, yumurta, kumaş (pamuklu, saten, yün) ve benzeri neredeyse tüm yüzeylere kalıcı baskı yapmayı sağlayan makine çeşitleridir. Renas Makina çatısı altında üretimi yapılan endüstriyel tampon baskı makineleri, son derece verimli ve kaliteli bir çalışma ortamı sağlar. Öte yandan farklı birçok ürünle uyumlu olarak çalışabilmektedir. Sanayi tipi tampon baskı makinesi modelleri ve özellikle eşantiyon ürünlerin (kalem, saat, çakmak, anahtarlık vb.) ve çok çeşitli diğer ürünlerin yüzeylerine yüksek kalitede baskı yapılabilmektedir. Renas manuel tampon baskı makinesi modelleri ayarlanabilir tampon baskı pedine sahiptir. Bu özellik sayesinde tek bir klişe ile 20 farklı tarih kodlanabilmektedir. Böylelikle çalışma sisteminizdeki verimliliği arttırmış olursunuz. Tampon baskı makineleri maliyet bakımından son derece uygundur. Renas tampon baskı makine çeşitleri ile farklı boyutlardaki ürünlerin yüzeylerine kolaylıkla baskılama işlemleri yapılabilmektedir. Pratik tampon baskı makinesi eşitli eşantiyon ürünlerin ve eşyaların yüzeylerine kalıcı baskı yapmanızı kolaylaştıracak ve kaliteli baskı yapmanızı sağlar. Dolayısıyla Renas Makina tampon baskı makineleri, birbirinden farklı sektörlerde üretim yapan onlarca farklı imalathaneye hitap etmektedir.


Tampon Baskı Makinesi Fiyatları

Tampon baskı makinası fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Satın almak istediğiniz tampon baskı makinesine ek özellikler de ekletebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ekletmek istediğiniz ek opsiyonel özelliklerin kapsamına göre de tampon baskı makinelerinin fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Hemen tampon baskı makinelerini fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Tampon Baskı Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tampon baskı makinesi satın alırken baskı yapacağınız ürüne, ürün ebatına ve sektörünüze yönelik bir tercihte bulunmalısınız.

Tampon baskı makinesi fiyatları makine çeşitlerine, baskı yaptığı ürüne ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz tampon baskı makinesine işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler eklenebilir, eklemek istediğiniz özelliğe yönelik tampon baskı makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz tampon baskı makinesini sitemizden alabilirsiniz.