Etiketleme Makinaları

Etiketleme Makinaları
Göster:
Sırala:

REM-C1 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinası

Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinesi - REM-C1 Etiketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelREM-C1D..

$5.400,00

REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinası - 18-100mm

Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinesi - REM-C4 REM-C4 Şişe Etiketleme Makinasının Teknik Özellikle..

$12.800,00

M-100 - Düz Etiketleme Makinası - 10-100mm

Düz Etiketleme Makinesi - M-100 M-100 - 10-100mm Etiketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelM-..

$2.280,00

M-75 SP - Yarı Otomatik Silindirik Etiketleme Makinası - 8-230mm

Yarı Otomatik Silindirik Etiketleme Makinesi - M-75 SP M-75SP - 8-230mm Etiketleme Makinasının Tekn..

$2.200,00

MT-100SH - Düz Yüzey Etiketleme Makinası - 10-120mm

Düz Yüzey Etiketleme Makinesi - MT-100SH MT-100SH - 10-120mm Etiketleme Makinasının Teknik Özellikl..

$3.000,00

MT-75SP Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası - 8-230mm

Yarı Otomatik Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinesi - MT-75SP MT-75SP - 8-230mm Etiketleme Makinasını..

$3.450,00

REM-F4 Otomatik Çift Taraflı Etiketleme Makinası

Otomatik Çift Taraflı Etiketleme Makinesi - REM-F4 REM-F4 Otomatik Çift Taraflı Etiketleme Ma..

$22.000,00

RES-30 Yarı Otomatik Etiket Sıyırma Makinası

Yarı Otomatik Etiket Sıyırma Makinesi RES-30 RES-30  Etiket Sıyırma Makinasının Teknik Özellik..

$310,00

Etiketleme Makinesi Nedir?

Etiketleme makineleri belirli ölçülerdeki etiketleri kare, silindirik ve yuvarlak yapıdaki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için üretilen makine çeşitleridir. Endüstriyel etiketleme makineleri kendi aralarında otomatik ve yarı otomatik etiketleme makinası olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Etiketleme makina çeşitleri içerisinde silindirik etiketleme makinası, köşeli etiketleme makinası ve düz etiketleme makinesi modelleri de bulunmaktadır. Etiketleme makinesi modellerinden en yaygın olarak kullanılan şişe etiketleme makinesinde silindirik etiketleme makinesi kullanılmaktadır. Tarih kodlama özelliği olan tarih kodlamalı etiketleme makineleri ile etiket üzerinde istenilen bir bölüme 3 satır ve 36 karakter halinde son kullanma tarihi, parti numarası, ağırlık ve benzeri bilgilerde kodlanabilmektedir.

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda size en uygun fiyat etiketleme makinasını Renas Makina üzerinden hızlıca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz etiketleme makinasına ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler eklenmesini talep edebilirsiniz. Renas etiketleme makina modelleri etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma ve benzeri problemleri kesinlikle yapmamaktadır. Renas etiket basma makinesi ile ortalama olarak dakikada 40 adet etiketleme yapılabilmektedir. Renas etiketleme makinalarında bulunan akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör ile etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtabilir ve hatasız olarak çalışabilirsiniz. Bu açıdan sizler için sunduğumuz sanayi tipi endüstriyel etiketleme makinaları ile hızlı, seri ve verimli bir şekilde etiketleme işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sonuç olarak endüstriyel etiketleme makinası modelleriyle şişe kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri kolaylıkla etiketlemenize yardımcı olacak ve işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Endüstriyel Etiketleme Makinesi Fiyatları

Kendi içerisinde farklı gruplara ayrılan etiketleme makinalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Etiketleme makinası fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise, ihtiyacınız olması halinde ekletmek istediğiniz opsiyonel özelliğin kapsamıdır. Hemen etiketleme makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.Etiketleme Makinaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Etiketleme makineleri Gıda Kimya, Kozmetik, Petrokimya, İlaç ve pek çok sektörde kullanılmaktadır. Etiketleme makinesi kolay kullanım özelliği ile hızlı bir şekilde etiketleme yapmanıza olanak tanır.

Her şişe türü farklı etiketleme makinesi çeşidiyle etkilenmektedir. Bu yüzden etiketleme makinesi satın alırken etiketleme yapacağınız kutu ya da şişenin şekline ve bu şekle göre de etiketleme makinesi tercihinde bulunmalısınız. Örnek verecek olursak; silindir yapıdaki şişeler için köşeli ve düz etiketleme makinesi tercihinde bulunmamalısınız. Bunun yanında tercihte bulunduğunuz makinenin yarı otomatik ya da tam otomatik olması ve satın almak istediğiniz etiketleme makinesinin dk kaç adet etiket bastığına ayrıyetten etiket uzunluğuna dikkat etmelisiniz.

Daha detaylı bilgi için Etiketleme Makinesi Nasıl Seçilir? blog yazımızı okuyabilirsiniz

Etiketleme makinası fiyatları makina çeşitlerine, etiketleme yaptığı cisme ve makinanın sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz etiketleme makinesine, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler eklenebilir, eklemek istediğiniz özelliğe yönelik etiketleme makinası fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz etiketleme makinesini sitemizden alabilirsiniz.