Etiketleme Makinaları

Etiketleme Makinaları

Etiketleme makinaları belirli ölçülerdeki etiketleri kare, silindirik ve yuvarlak yapıdaki cam şişe, pet şişe, kavanoz, teneke ve benzeri cisimlerin üzerine etiket yapıştırmak için üretilen makine çeşitleridir. Endüstriyel etiketleme makinaları kendi aralarında otomatik ve yarı otomatik etiketleme makinası olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Etiketleme makina çeşitleri içerisinde silindirik etiketleme makinası, köşeli etiketleme makinası ve düz etiketleme makinası modelleri de bulunmaktadır. Etiketleme makinası modellerinden en yaygın olarak kullanılan şişe etiketleme makinasında silindirik etiketleme makinası kullanılmaktadır. Tarih kodlama özelliği olan tarih kodlamalı etiketleme makinaları ile etiket üzerinde istenilen bir bölüme 3 satır ve 36 karakter halinde son kullanma tarihi, parti numarası, ağırlık ve benzeri bilgilerde kodlanabilmektedir.


İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda size en uygun etiketleme makinasını Renas Makina üzerinden hızlıca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz etiketleme makinasına ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler eklenmesini talep edebilirsiniz. Renas etiketleme makina modelleri etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma ve benzeri problemleri kesinlikle yapmamaktadır. Renas etiket yapıştırma makinesi ile ortalama olarak dakikada 40 adet etiketleme yapılabilmektedir. Renas etiketleme makinalarında bulunan akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör ile etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtabilir ve hatasız olarak çalışabilirsiniz. Bu açıdan sizler için sunduğumuz sanayi tipi endüstriyel etiketleme makinaları ile hızlı, seri ve verimli bir şekilde etiketleme işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Sonuç olarak endüstriyel etiketleme makinası modelleriyle şişe kavanoz, teneke ve benzeri cisimleri kolaylıkla etiketlemenize yardımcı olacak ve işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapabilirsiniz.


Endüstriyel Etiketleme Makinası Fiyatları


Kendi içerisinde farklı gruplara ayrılan etiketleme makinalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Etiketleme makinası fiyatını etkileyen bir diğer faktör ise, ihtiyacınız olması halinde ekletmek istediğiniz opsiyonel özelliğin kapsamıdır. Hemen etiketleme makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinası - 18-100mm

REM-C4 Şişe Etiketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelREM-C4Dış Çap18-100 mmEtiket Uzunluğu20-20..

52.000,00TL 51.000,00TL

M-100 - Düz Etiketleme Makinası - 10-120mm

M-100 - 10-120mm Etiketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelM-100Gerekli Hava Basıncı0.4 - 0.6 MP..

13.000,00TL

MT-100SH - Düz Yüzey Etiketleme Makinası - 10-120mm

MT-100SH - 10-120mm Etiketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelMT-100SHGerekli Hava Basıncı0.4 - ..

15.000,00TL

REM-F4 Otomatik Çift Taraflı Etiketleme Makinası

REM-F4 Otomatik Çift Taraflı Etiketleme Makinasının Genel ÖzellikleriKöşeli ve düz yüzeyli ürün..

0,00TL