Toz ve Granül Karıştırma Makinaları

Toz ve Granül Karıştırma Makinaları
Göster:
Sırala:

RMX-P1 - Pantolon Tipi Karıştırıcı - 200 Litre

Pantolon Tipi Karıştırıcı - RMX-P1 RMX-P1 - 200 Litre Pantolon Tipi Karıştırıcının Genel Özellikler..

$0,00

RMX-P2 - V Tipi Karıştırıcı - 500 Litre

Pantolon Tipi Karıştırıcı - RMX-P2 RMX-P2 - 500 Litre V Tipi Karıştırıcının Genel Özellikleri RM..

$0,00

RMX-P3 - Endüstriyel V Tipi Karıştırıcı - 750 Litre

Endüstriyel V Tipi Karıştırıcı - RMX-P3 RMX-P3 - 750 Litre V Tipi Karıştırıcının Genel Özellikleri ..

$0,00

RMX-U1 - U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı 125 Litre

Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U1 RMX-U1 U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Özel..

$3.780,00

RMX-U4 - Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı- 750 LT

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U3 RMX-U4 - 750 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öze..

$12.000,00

RMX-U5 - Ribon Granül ve Toz Karıştırıcı - 1000 Litre

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U5 RMX-U5 - 1000 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öz..

$20.000,00

Toz Granül Karıştırma Makinesi

Toz ve granül karıştırma makineleri, onlarca farklı sektöre ait toz ve granül yapıdaki ürünlerin kolay bir şekilde karıştırılarak homojen hale getirilmesini sağlayan makine çeşitleridir. Ek olarak granül ve toz yapıdaki ürünleri de birbirleriyle bu makineler ile karıştırabilirsiniz. Renas Makina tarafından üretilen toz ve granül karıştırma tankları kendi aralarında farklı özelliklere sahiptirler ve farklı gruplara ayrılırlar. Bu sayede hem orta hem de büyük ölçekli işletmeler, kendi üretim kapasitelerine ve biçimlerine uygun toz ve granül karıştırıcıları rahatlıkla bulabilirler. Sizler için sunduğumuz endüstriyel toz karıştırıcılar ve granül karıştırıcıların ön plana çıkan ortak özelliklerinden bir tanesi de üç yönlü helezon sistemine sahip olmalarıdır. Bu özellik, karışımı yapılan ürünlerin hem daha kısa sürede karışmasını hem de tam homojen bir şekilde karışmalarını sağlamaktadır. Toz ve taneli ürün karıştırma mikseri gıda, kimya, ilaç, kozmetik, tarım gibi onlarca farklı sektörde kullanılabilmektedirler. Bu kapsamda besin takviyeleri, hayvansal ilaçlar, kapsüller, kozmetik ürünler ve diğer birçok ürün ile karışım işlemleri yapılması mümkündür. Bu kategori altında sizler için sunduğumuz toz ve granül karıştırma makineleri arasında; kübik karıştırma makinesi, pantolon tipi karıştırma makinesi, U tipi karıştırma makinesi ve V tipi karıştırma makinesi gibi farklı modeller yer almaktadır. Her birinin ürün ile temas eden noktaları paslanmaz materyalden üretilmiştir. Bu açıdan hijyenik çalışma koşullarına uygun makinalardır. İşletme kapasitenizi göz önünde bulundurarak size en uygun özellikteki toz ve granül makineyi hızlıca bulabilirsiniz.

 

Kübik Karıştırma Makinesi

Kübik karıştırma mikseri toz ve granül ürünlerin aynı anda karışım işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaktadır. 

 

Toz ve Taneli Ürün Karıştırıcı Fiyatları

Sizler için bu kategori altında sunduğumuz toz ve taneli ürün karıştırıcılarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, ihtiyacınıza paralel olarak satın almak istediğiniz toz ve granül karıştırıcıya ekleyebileceğiniz opsiyonel özellikler de, fiyatta değişiklik yaratabilmektedir. Toz karıştırıcı mikser fiyatları ve granül karıştırıcı mikser fiyatlarına hemen göz atmaya başlayabilir; sizin için en uygun olan ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Toz ve Granül Karıştırma Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular