U Tipi Karıştırma Makinaları

U Tipi Karıştırma Makinaları
Göster:
Sırala:

RMX-U1 - U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı 125 Litre

Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U1 RMX-U1 U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Özel..

$3.150,00

RMX-U2 - U Tipi Granül ve Toz Karıştırma Makinası - 400 Litre

Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırma Makinesi - RMX-U2 RMX-U2 - 400 Litre Granül ve Toz Karıştırma M..

$5.400,00 $4.800,00

RMX-U4 - Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı- 750 LT

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U3 RMX-U4 - 750 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öze..

$10.000,00

RMX-U5 - Ribon Granül ve Toz Karıştırıcı - 1000 Litre

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U5 RMX-U5 - 1000 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öz..

$18.000,00

U Tipi Toz Granül Karıştırma Makinesi

U Tipi Toz ve granül karıştırma makineleri, onlarca farklı sektöre ait toz ve granül yapıdaki ürünlerin kolay bir şekilde karıştırılarak homojen hale getirilmesini sağlayan makine çeşitleridir. U Tipi Toz ve granül karıştırma makinaları birbirinden farklı toz ürünleri, farklı granül ürünleri karıştırıp homojen hale getirmeye yarar. Ek olarak granül ve toz yapıdaki ürünleri de birbirleriyle bu makineler ile karıştırabilirsiniz. Renas Makina tarafından üretilen u tipi toz ve granül karıştırma tankları kendi aralarında farklı özelliklere sahiptirler ve farklı gruplara ayrılırlar. Bu sayede hem orta hem de büyük ölçekli işletmeler, kendi üretim kapasitelerine ve biçimlerine uygun u tipi toz ve granül karıştırıcıları rahatlıkla bulabilirler. Sizler için sunduğumuz endüstriyel u tipi toz karıştırıcılar ve granül karıştırıcıların ön plana çıkan ortak özelliklerinden bir tanesi de üç yönlü helezon sistemine sahip olmalarıdır. Bu özellik, karışımı yapılan ürünlerin hem daha kısa sürede karışmasını hem de tam homojen bir şekilde karışmalarını sağlamaktadır. U tipi toz ve taneli ürün karıştırma mikseri gıda, kimya, ilaç, kozmetik, tarım gibi onlarca farklı sektörde kullanılabilmektedir. Bu kapsamda besin takviyeleri, hayvansal ilaçlar, kapsüller, kozmetik ürünler ve diğer birçok ürün ile karışım işlemleri yapılması mümkündür. U tipi toz granül karıştırma makinesinin ürün ile temas eden noktaları paslanmaz materyalden üretilmiştir. Bu açıdan hijyenik çalışma koşullarına uygun makinelerdir.

 

Ribon Tipi Toz ve Granül Karıştırma Makinesi

Ribon tipi karıştırma makinesi toz ve granül ürünlerin hızlı ve kolay bir şekilde karıştırma işlemini gerçekleştirir.

 

Yatay Ribon Tipi Toz ve Granül Karıştırma Makinesi

Yatay ribon tipi toz ve granül karıştırma makinesi toz ve granül ürünlerin karıştırma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Dikey Ribon Tipi Toz ve Granül Karıştırma Makinesi

Dikey ribon tipi toz ve granül karıştırma makinesi toz ve granül ürünlerin karıştırma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

U Tipi Toz ve Taneli Ürün Karıştırıcı Fiyatları

Sizler için bu kategori altında sunduğumuz u tipi toz ve taneli ürün karıştırıcılarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, ihtiyacınıza paralel olarak satın almak istediğiniz u tipi toz ve granül karıştırıcıya ekleyebileceğiniz opsiyonel özellikler de, fiyatta değişiklik yaratabilmektedir. U tipi Toz karıştırıcı mikser fiyatları ve u tipi granül karıştırıcı mikser fiyatlarına hemen göz atmaya başlayabilir; sizin için en uygun olan ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.

U Tipi Karıştırma Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

U tipi karıştırma makinesi, yatay ribon tipi toz ve granül karıştırma makinesi ve dikey ribon tipi karıştırma makinesi olarak 2 çeşide ayrılmaktadır.