REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinası - 18-100mm

Ön Sipariş REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinası - 18-100mm

Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinesi - REM-C4


REM-C4 Şişe Etiketleme Makinasının Teknik Özellikleri

Model
REM-C4
Dış Çap
18-100 mm
Etiket Uzunluğu
20-200 mm
Etiket Rulosunun Max Dış Çapı
300 mm
İç Çap
76 mm
Voltaj
220 V+/- 5V,  110 V +/-5V
Güç
1 kW
Hava Basıncı
0,4-0,6 mpa / 4-6 bar
Etiketleme Hızı
10-40 şişe/ dakika (Çapa göre Değişir)REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinasının Genel Özellikleri

 1. REM-C4 tam otomatik şişe etiketleme makinası hassas etiketleme işlemlerini problemsiz bir şekilde yapmak üzere geliştirilmiştir.
 2. Şişe, kavanoz, teneke gibi birçok farklı ambalajı tek makina ile dakikalar içerisinde ayar değiştirerek etiketleyebilirsiniz.
 3. 15 farklı açık ve pozisyon ayarına sahiptir. Ayar bölümlerinin kullanımı son derece kullanıcı dostu bir etiketleme makinasıdır.
 4. 80 ml’lık şişe ve 2000 ml arasındaki ürünlerde çalışmaya uygundur.
 5. REM-C4 tam otomatik şişe etiketleme makinası, servo sistem step motorlu tahrik grubu ve fiber sensörlerden oluşan bir sensör grubuna sahiptir. Böylelikle makinamız her zaman aynı noktaya hassas pozisyonlama yaparak, standart ve hep aynı karakterde etiketleme yapar.
 6. REM-C4 tam otomatik şişe etiketleme makinasının en büyük özelliklerinden bir tanesi de, standart olarak sunduğumuz, elastomer süngerden ve polimer sıvama konveyöründen oluşan sıvama sistemidir. Özellikle tam sarım gerektiren etiketlerinizde, minimetrik pozisyonlama yaparak, etiketin çapraz veya yamuk yapışmasını engeller. Ayrıca sıvama konveyörünü tahriklendiren, endüktif motor diğer tüm konveyör grupları gibi hız ayarına sahiptir.
 7. REM-C4 tam otomatik şişe etiketleme makinasında, kendi tasarımımız olan etiket çıkartma modülünü kullanmaktadır. Etiket çıkartma modülünün kontrolü de tamamen, ana kontrol panosunda bulunan PLC tarafından yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde tüm sistem birbirine uyumlu olarak çalışır, etiket çıkartma modülünün tüm ayarları kolay kullanım menüsüne sahip, dokunmatik operatör panelinden yapılabilmektedir.
 8. Makinanın kullanım menüsü son derece fonksiyoneldir. Kolay kullanım menüsüne sahip dokunmatik operatör panelinden ulaşabileceğiniz manuel çalıştırma menüsü sayesinde, sıvama, etiket verme v.b. üniteleri manuel olarak çalıştırıp, ambalajınıza göre yapılması gereken fiziksel ayarları kısa sürede yapabilirsiniz. Ayrıca, yine manuel çalıştırma menüsünden ulaşabileceğiniz manuel etiket sürme özelliği sayesinde, hiç bir parçayı sökmeden sadece etiketi akış yoluna oturtup, ekrandan bir tuşa dokunarak takabilirsiniz.

REM-C4 Tam Otomatik Şişe Etiketleme Makinesi ile İlgili Diğer Detaylar

 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli kargolara uygun olacak şekilde paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi avantajlı bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl garantili üründür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kapasite: 40 Adet / Dakika

Etiket Uzunluğu: 20 -200 mm

Açı Ayarlı Etiket Modülü

GMP Sertifikası

SUS 304 Paslanmaz Çelik

Fiber Sensör

Servo Sistem

PLC Kontrol

Fotosel

 • Görüntüle: 4493
 • Ürün Kodu: REM-C4
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $12.800,00 + KDV

Etiketler: etiketleme makinesi