ROK-V1AF - Tam Otomatik Vidalı Kapak Kapatma Makinası -150mm

Ön Sipariş ROK-V1AF - Tam Otomatik Vidalı Kapak Kapatma Makinası -150mm

Tam Otomatik Vidalı Kapak Kapatma Makinesi - ROK-V1AF


ROK-V1AF -150mm Kapak Kapatma Makinasının Teknik Özellikleri

Model
ROK-V1AF
Çalışma Aralığı
15 mm - 130 mm
Konveyör Genişliği
150 mm
Konveyör Uzunluğu
180 cm
Çalışma Voltajı
220V / 50 Hz
Kapak Çeşitleri
Vida kapak çeşitleri
Materyal
SUS 304 paslanmaz çelik

ROK-V1AF -150mm Kapak Kapatma Makinasının Genel Özellikleri


 1. Tam otomatik kapak sıkma makinası tüm yassı ya da silindirik yüzeyli ya da az köşeli vidalı kapakları kapatmak için geliştirilmiştir.
 2. Makinanın en büyük özelliği kapağı sıkmadan önce şişenin üzerinde bir hazneden vibrasyonlu tepsi yardımıyla çakmasıdır. Bu özellik sayesinde, üretim sırasındaki gerekli personel sayısı bir kişi azalacaktır. Ancak bu modeli, sadece tek tip kapak kullandığınız ürünleriniz için tavsiye ediyoruz. Her kapak çeşidi için ayrı besleme tepsisi ve çakma aparatı yapılması gerekmektedir.
 3. ROK-V1AF tam otomatik vidalı kapak kapatma makinası, ilk istasyonda, şişenin üzerine kapağınızı çakarak sıkılmaya hazır bir hale getirir. Bu istasyonda şişenin kapağına üstten baskı uygulayarak kapağın diş yatağına oturmasını sağlar. Daha sonra üzerine kapak çakılan şişe, ikinci istasyon olan kapak sıkma istasyonuna gelerek belirlediğiniz süre miktarınca, kapağı hem üstten güç uygulayarak hem de sıköa yönüne doğru çevirerek sıkar.
 4. Kullandığımız kapak sıkma mekanizması hassas kapaklarınız için dilerseniz, tork ayarlı olarak üretilebilir. Makinamızın kapak kalıbını ihtiyacınıza göre, kestamid, polyamid, polyetilen, alimünyum, prinç v.b. gibi birçok malzemeden üretebiliriz.
 5. Makinanın sıkma motorları endüksiyonlu torku yüksek, A++ sınıfı motorlar arasındadır. Standart asenkron motorlara kıyasla hem daha uzun ömürlüdür hem de daha geç ısınır. Öte yandan oldukça az yer kaplar. Sık bakım gerektirmez. Motorların her birisi 60W gücünde olmasına rağmen, 250 wattlık motorlarla aynı gücü üretebilir. Ayrıca ROK-V1AF Tam Otomatik Vidalı Kapak Sıkma Makinasının sağ ve sol motorlarının hız ayarları ayrı ayrı yapılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde hassas kapaklarda da sorunsuz kapatma sağlar.
 6. Standart konveyör bandı sert paletten yapılmıştır. PVC bantlara kıyasla çok daha uzun ömürlüdür. Öte yandan konveyör bandında meydana gelebilecek hasar durumlarında, bandın tamamının değiştirilmesi gerekmez; yalnızca hasar gören kısmının değiştirilmesi yeterli olur. Bu açıdan küçük masraflarla tamiratını sağlayabilirsiniz.
 7. %100 yerli üretimdir. Makinanın tasarım, çizim, kesim, büküm, işleme ve otomasyon aşamalarının tamamı kendi tesislerimizde yapılmaktadır. Makinanın tüm bu üretim aşamalarının Renas Makina bünyesinde yapılması, makinaya istediğiniz ek özelliklerin eklenebilmesi ya da çıkarılmasını sağlar.
 8. SUS 304 paslanmaz çelik ve alüminyumdan üretilmiştir. Bu açıdan hijyen standartlarını karşılayan bir makinadır.
 9. ROK-V1AF tam otomatik vidalı kapak sıkma makinasının konveyörü tüm modellerde standart olarak hız ayarlı olarak geliştirilmektedir. Makinanın bu özelliği, özellikle hassasiyet gerektiren üretimlerde kolaylık sağlar.
 10. 15 mm - 130 mm aralığındaki tüm kapaklarda çalışabilen bir makinadır. Bununla birlikte talep etmeniz halinde farklı ölçülere sahip kapaklarınız için farklı çalışma genişliği aralığında çalışacak kapak sıkma makinası üretebiliriz.
 11. Performansı ve sağladığı verimi son derece yüksektir. Dakikada ortalama olarak 50-55 adede kadar kapatma yapılabilir. Vida hatve sayısı fazla olan kapaklarda kapasite %10 civarında düşebilmektedir.

ROK-V1AF -150mm Kapak Kapatma Makinasının Opsiyonel Özellikleri


 • Üretim kapasitenize ve biçiminize bağlı olarak makinaya belli başlı özellikler ekletebilirsiniz.
 • Dilerseniz paslanmaz konveyör bandı olmasını talep edebilirsiniz. Özellikle aşırı asidik üretimlerde bu özelliği kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz dokunmatik operatör paneli ile makinanızı daha çok kişiselleştirebilir, çalışma ayarlarına daha hakim olabilirsiniz.
 • Opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz özellikler arasında farklı şekillerdeki şişeler için şişe yönü çevirici de yer almaktadır. Şişeleri tek yöne çevirmeye yarayan bu özellik, talep etmeniz halinde size ücretsiz olarak sunulmaktadır.

ROK-V1AF Kapak Kapatma Makinesi - 150mm - Diğer Detaylar


 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl garanti verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

SUS 304 Paslanmaz Çelik

Kapasite: 50 Adet / Dakika

15 mm ile 130 mm Kapak Aralığı

Vidalı Kapakların Tümüne Uygun

4 Köşeden Kavrama

 • Görüntüle: 2994
 • Ürün Kodu: ROK-V1AF
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $12.500,00 + KDV