RMX-U4 - Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı- 750 LT

Ön Sipariş RMX-U4 - Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı- 750 LTU Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U3


RMX-U4 - 750 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Özellikleri


 1. RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcı ile toz-toz, toz-granül, granül-granül ve rutubetlendirme karışımlar yapılabilmektedir.
 2. Yapılan üretim sırasında ve sonrasında birçok modül eklenebilmektedir. Bu sayede karıştırma işlemlerine hesaplı, pratik ve akılcı çözümler sunar.
 3. RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcı üç yönlü helezon sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde aynı anda karışımı yapılan ürünü 3 yöne birden çekerek tam homojen karışımlar yapabilir. Karışımın tamamlanması için geçen süre benzer karıştırıcılara göre çok daha kısa sürer. Bu sayede üretim performansı artar.
 4. %100 yerli imalattır. Makinanın tüm parçaları Renas Makina bünyesinde üretilmektedir. Makinada yer verilen şanzıman ve motor grubu da diğer yerli üreticilerden tedarik edilmektedir.
 5. 750 litrelik RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcı modeli SUS 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. İstenmesi halinde DKP Sac ya da SUS 316 paslanmaz çelik malzemeden de üretilebilmektedir.
 6. RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcı farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı boyutta üretilmişlerdir. Her biri farklı boyutta hacme sahiptir. İhtiyacınıza ve üretim kapasitenize uygun olanı seçebilirsiniz.
 7. Karıştırıcının doldurma kapaklarının tamamında çalışmayı durdurucu emniyet anahtarı bulunmaktadır. Güvenli bir çalışma ortamı sunar.
 8. Tam topraklanmış gövde yapısına sahiptir.
 9. Karışım yönü değiştirme şarterine sahiptir.
 10. RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcıda start-stop şeklinde devreye girmeyi sağlayan pano bulunmaktadır.
 11. Makinanın yerinin kolayca değiştirilebilmesi adına gövdesine kilitli tekerler monte edilmiştir.
 12. Ergonomik bir tasarıma sahip olan makinanın temizleme ve bakım işlemleri son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir.
 13. Makinanın kapasitesi 750 litredir.

RMX-U4- 750 Litre Granül ve Toz Karıştırıcıya Eklenebilecek Opsiyonel Özellikler


 • İsteğe bağlı olarak pnömatik kumandalı otomatik açılabilen boşaltma kapağı eklenebilmektedir. Bu özellik sayesinde karışımı tamamlanan ürünler paketleme ya da dolum hattı ile entegre edilebilmektedir. Bu sayede boşaltma kapağının sürekli ya da belli bir süre daha açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Opsiyonel olarak pnömatik kumandalı otomatik açılabilen doldurma kapağı eklenebilmektedir. Bu özellik sayesinde tam otomasyon besleme sistemlerine entegre edilebilir ve makinanın ürün besleme kapağının otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz.
 • İsteğe bağlı olarak zamanlayıcı eklenebilmektedir. Bu özellik sayesinde karıştırma zamanı programlanabilir ve ne kadar süre boyunca karıştırma işlemi yapılacağını belirleyebilirsiniz.
 • 1, 2, 3, 5 çıkışlı loadcell ile tartım özelliği makinaya opsiyonel olarak eklenebilen diğer özellikler arasında yer almaktadır. Bu özellik sayesinde farklı çeşit ürünü programladığınız ağırlıklarda otomatik olarak besleyebilirsiniz.
 • İsteğe bağlı olarak iki ayrı dolum kapağı eklenebilmektedir. Bu özellik sayesinde ürün besleme kapağının bir bölümünü sabit, bir bölümünü hareketli ya da her iki bölümünü de hareketli olarak çalıştırabilirsiniz.
 • RMX-U3 ribon tipi granül ve toz karıştırıcıya talep edilmesi halinde rutubetlendirme nozulları eklenebilir. Bu özellik sayesinde yapılan karışımın nem miktarı arttırılabilmektedir.
 • Tam otomatik dozajlamalı otomasyon rutubetlendirme sistemi opsiyonel olarak eklenebilen bir başka özelliktir. Bu özellik sayesinde makinaya entegre olan sıvı tankından dilediğiniz kadar nem ya da sıvı etken maddeyi karışıma dahil edebilirsiniz.
 • Loadcell tartım destekli PLC ve dokunmatik ekran kontrollü karışım otomasyonu talep edilmesi halinde makinaya eklenebilir. Bu özellik sayesinde karışımlara reçeteler oluşturulabilir ve ürün silolarından reçetedeki miktarı otomatik olarak doldurabilirsiniz. Ek olarak karışım süresini belirleyebilir ve sürenin tamamlanması ile birlikte otomatik olarak ürünün boşalmasını sağlayabilirsiniz.
 • 220 V giriş düşük tork, 380 V yüksek tork hız ayar sistemi sayesinde makinanın karışım hızını belirleyebilirsiniz. Bu özellik, özellikle sanayi cereyanı olmayan imalathanelerde yüksek güç gerektirmeyen imatlara hitap etmektedir.

RMX-U4 - U Tipi Karıştırıcı - 750 Litre - Diğer Detaylar


 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl garanti verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Homojenik

Emniyet Anahtarı

Çift Efektli Karıştırma

 • Görüntüle: 2897
 • Ürün Kodu: RMX-U4
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $12.000,00 + KDV
Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U1 RMX-U1 U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Özel..
$3.780,00
U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U5 RMX-U5 - 1000 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öz..
$20.000,00