Krem ve Tüp Kapatma Makinaları

Krem ve Tüp Kapatma Makinaları
Göster:
Sırala:

ROD-K300U - Ultrasonik Krem Tüp Dolum ve Yapıştırma Makinası

Ultrasonik Krem Tüp Dolum ve Yapıştırma Makinesi - ROD-K300UROD-K300U Krem Tüp Doldurma, Kapatma ve ..

$21.000,00

ROD-K400M Tam Otomatik Endüstriyel Metal Tüp Dolum ve Kapatma Makinası

ROD-K400M Tam Otomatik Metal Tüp Dolum ve Kapatma Makinasının Teknik ÖzellikleriModelROD-K400MAğır..

$32.000,00

RYK-2000F - Ultrasonik Fotoselli Krem Tüp Kapatma Makinası

RYK-2000F ULTRASONİK Krem Tüp Kapatma MakinasıRYK-2000F  ULTRASONİK Krem Tüp Kapatma MakinasıMo..

$6.900,00

Krem Tüp Kapatma Makineleri Nedir? 

Krem ve tüp kapatma makineleri, tüm lamineli, plastik, PVC, PP ve PE benzeri ısı ile kapanabilen krem tüp çeşitlerini kapatmak üzere geliştirilen makinedir. Bu makineler, üretim sürecinde tüplerin dolumu tamamlandıktan sonra kapatma işlemini hızlı, hassas ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca krem tüp kapatma makinelerinin yapıştırma gücü yüksektir ve bu sayede sızdırma veya açılma meydana gelmemektedir. 

Krem Tüp Kapatma Makinesi Çeşitleri

Krem tüp kapatma makineleri; tam otomatik ve yarı otomatik olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir. Krem tüp kapatma makinelerinin özellikleri ise farklılık göstermektedir. Böylelikle ihtiyaçlarınızı belirleyip, buna uygun krem tüp kapatma makinesi seçmek önemlidir. 

Krem ve Tüp Kapatma Makinesi Ne İşe Yarar?

Krem tüp kapatma makineleri, farklı şekil ve ölçülerdeki krem tüpleri kapatabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca bu makineler oldukça sağlam bir şekilde kapatma yaptığı için ürünlerde herhangi bir sızma, açılma veya bozulma olmamaktadır. Bu makineler sayesinde krem tüpleri kolay bir şekilde kapatabilir ve yapılarında oluşabilecek bozulmaları engelleyebilirsiniz. 

Krem Tüp Kapatma Makinesinin Özellikleri Nelerdir?

  • Krem tüp makineleri %100 paslanmaz çelikten üretilmiştir ve oldukça sağlamdır. Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve iş güvenliğine uygun bir makinedir.
  • Ürünleri güçlü bir şekilde kapatabilir. Böylelikle akıtma, sızdırma meydana gelmez.
  • Krem tüp kapatma makinesinin iki farklı başlatma komutu bulunmaktadır. İsterseniz pedalla, isterseniz de tüpü koyduktan sonra otomatik bir şekilde çalıştırabilirsiniz. 
  • Kapatma esnasında krem tüpler yüksek ısıya maruz kalmamaktadır. Bu sebeple ürünün yapısında herhangi bir değişikliğe yol açmamaktadır. 
  • Küçük imalathanelerde de kullanıma uygun bir makinedir.
  • Krem tüplerin üzerine tarih kodlamaları da yapabilirsiniz

Krem Tüp Kapatma Makinesi Güvenli mi?

Krem tüp kapatma makineleri iş güvenliğine uygun bir şekilde üretilmiştir. El sıkışması gibi olası durumlar düşünülerek üretimi sağlanmıştır. Ayrıca bu makineler son derece güvenli kapatmalar gerçekleştirmektedir ve ürüne herhangi bir zarar vermemektedir. 

Krem ve Tüp Kapatma Makinesi Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Krem tüp kapatma makineleri kozmetik, endüstriyel, ilaç ve boya sektörlerinde kullanılabilmektedir. Böylelikle krem tüp kapatma makineleri çeşitli ihtiyaçlara çözümler sağlamaktadır. 

Krem Tüp Kapatma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Krem tüp kapatma makinesi alırken alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler ise şu şekildedir: 

  • Krem tüp kapatma makinesi alırken cihazın kapasitesine bakmanız gerekmektedir. 
  • İhtiyacınıza en uygun olan makineyi seçmeye özen gösterin.
  • Makinenin güvenlik özelliklerini ve kalite kontrol sistemlerini gözden geçirin. Ürünlerin doğru kapatılmasını sağlamak ve güvenilir bir üretim süreci için bu özelliklerin etkili olup olmadığını kontrol edin.

Krem Tüp Kapatma Makinesi Fiyatları

Krem tüp kapatma makinesi fiyatları 6.000 - 32.000 dolar aralığındadır. Fiyatlar makine modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer krem tüp kapatma makinesi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve satın alabilirsiniz.