Tarih Kodlama Makinaları

Tarih Kodlama Makinaları
Göster:
Sırala:

RDY-08 - 3 Satır Manuel Tarih Kodlama Makinası

3 Satır Manuel Tarih Kodlama Makinesi - RDY-08 RDY-8 - 30mm Tarih Kodlama Makinasının Teknik Özelli..

$95,00

Renas MY-380F 8 Satır Kodlama Makinası - 28cm

MY-380 F 8 Satır Kodlama Makinesi - MY-380F • Fotoelektrik mekanizma teknolojisi, otomatik sıcaklık..

$660,00

RHP-240 - Yarı Otomatik Tarih Baskı Makinası - 30mm

Yarı Otomatik Tarih Baskı Makinesi -RHP-240 RHP-240 - 30mm Tarih Baskı Makinasının Genel Özellikler..

$305,00

RTB-150 Tek Renk Tampon Baskı Makinası

videoRTB-150 Tek Renk Tampon Baskı Makinesi RTB-150 Tampon Baskı Makinasının Teknik ÖzellikleriMo..

$720,00

Tarih Kodlama Makinesi - Tarih Basma Makinesi

Tarih kodlama makineleri çeşitli iş sektörlerindeki ürünlerin ambalaj ve etiket yüzeylerine son kullanma tarihi, üretim tarihi, ağırlık, kilo ve benzeri bilgilerin kodlanmasını sağlayan makine çeşitleridir. Renas tarih kodlama makinesi modelleri kendi arasında manuel tarih kodlama makinesi ve otomatik tarih kodlama makinesi olarak iki ayrı kategori altında farklı modellerde üretilmektedir. Endüstriyel tarih basma makinesi modelleri ile onlarca farklı yüzeye bilgi baskısı yapabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz sanayi tipi tarih etiket makinesi çeşitleri ile kuşe, sedefli, selefonlu yüzeylere, çeşitli folyolara, naylon, pet, PVC, karton ve mukavvaların üzerine ve benzeri yüzeylere rahatlıkla tarih kodlaması yapabilirsiniz. Farklı sektörlerden onlarca ürünün tarih kodlama işlemleri, Renas tarih etiketleme makinesi çeşitleri ile yapılabilmektedir. Bu sektörler arasında ilaç, tekstil, gıda, kimya, kozmetik ve benzeri birçok iş sektörünü sayabiliriz. Hot Foil (sıcak baskı) yöntemi ile çalışan tarih atma makinesi modelleri +90 dereceye kadar kesinlikle baskı alanında dezenformasyon yaşamamaktadır. Tarih kodlama makineleri model ve özelliklerine göre satır ve karakter sayısında farklılık göstermektedir. Renas Makina’nın ürettiği sanayi tipi tarih kodlama makineleri arasında, işletme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.


İnkjet Kodlama Makinesi

İnkjet kodlama makinesi endüstriyel alanlarda kullanılan mürekkep püskürtme teknolojisini kullanarak ürünlerin kodlanması ve markalanması işleminde kullanılmaktadır.


Hot Foil Kodlama Makinesi

Isı teknolojisi kullanılarak çeşitli ambalaj filmleri veya etiketlerin üzerine üretim ve son kullanma tarihi, logo, parti no, gramaj gibi değişken bilgilerin kodlanmasına olanak tanır.


Tarih Kodlama Makinesi Fiyatları

Tarih basma makinalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz tarih basma makinasına ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler ekletilmesini de talep edebilirsiniz. Eklemek istediğiniz özelliğin türü de tarih kodlama makinası fiyatlarını etkileyecektir. Hemen tarih kodlama makinalarının fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Tarih Kodlama Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tarih kodlama makinesi satın alırken baskı yapacağınız ürüne, ürün ebatına, sektörünüze Ürünün ambalajına ve etiketine ne tarz bilgileri girebileceğinize, üretimini yaptığınız ürünlerin ambalaj ve etiket boyutlarına uyumlu olup olmadığına, dakikada ortalama olarak kaç adet tarih basma bilgisi girilebileceğine yönelik bir tercihte bulunmalısınız.

Tarih kodlama makinesi fiyatları makine çeşitlerine, baskı yaptığı ürüne ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz tarih kodlama makinesine işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler ekletebilir, ekletmek istediğiniz özelliğe yönelik tarih kodlama makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz tarih kodlama makinesini sitemizden alabilirsiniz.