Granül Dolum Makinaları

Granül Dolum Makinaları
Göster:
Sırala:

RYD-G100 - Yarı Otomatik Taneli Ürün Dolum Makinası - 1300ml

Yarı Otomatik Granül Dolum Makinesi - RYD-G100 RYD-G100  Granül Dolum Makinasının Genel Özelli..

36.400,00TL 31.400,00TL

RYD-T200H - Çok Kefeli Dolum Makinası - 150-5000gr

Çok Kefeli Dolum Makinesi - RYD-T200H RYD-T200H - 150-5000gr Çok Kefeli Dolum Makinasının Teknik Öz..

39.500,00TL

RYD-T200K - Yarı Otomatik Çok Kefeli Dolum Makinası - 150-5000gr

Yarı Otomatik Çok Kefeli Dolum Makinesi - RYD-T200K RYD-T200K - 150-5000gr Çok Kefeli Dolum Makinas..

39.750,00TL

RYD-T200V - Yarı Otomatik Beslemeli Dolum Makinası - 150-5000gr

Yarı Otomatik Beslemeli Dolum Makinesi - RYD-T200V RYD-T200V - 150-5000gr Çok Kefeli Dolum Makinası..

40.300,00TL

Granül Dolum Makinası- Taneli Ürün Dolum Makinası

Granül dolumu makinaları, akışkanlığı yüksek toz ürünlerin, hassas taneli ürünlerin ve granül ürünlerin, istenilen ambalaj ve kaplar içerisine, istenilen ölçülerde doldurulmasını sağlayan makine çeşitleridir. Sizler için bu kategori altında sunduğumuz endüstriyel granül dolum makinası çeşitleri arasında hem orta ölçekli hem de büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde bir ürün gamı bulunmaktadır. Renas taneli ürün dolum makinası çeşitleri ile gıda ve tarım başta olmak üzere birbirinden farklı sektörlerde çalışılabilmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz taneli ürün dolum makinaları ile tuz, karabiber, toz şeker, kahve, nohut, fasulye, makarna, fındık, ceviz, fıstık gibi onlarca farklı ürün çeşidiyle uyumlu olarak çalışılabilmektedir. İmalathanenizin yapısına ve kapasitesine uygun bir granül dolum makinasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Nitekim sizler için sunduğumuz her granül dolum makinası, sahip olduğu farklı dolum aralıklarıyla birbirinden farklı dolum kapasitelerine sahip işletmelere uyum gösterecek çeşitliliktedir.


Talep etmeniz halinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda granül dolum makinalarına birçok özellik de eklenebilmektedir. Bu kategori altında yer alan tane ürün dolum makinalarının tamamının ürün ile temas eden noktaları %100 paslanmaz materyalden üretilmektedir. Bu açıdan her biri hijyenik çalışma ortamı sağlamaktadır. Granül dolum sistemlerinde yer alan kontrol panelleri sayesinde, ürünlerin kullanımları da son derece basit olur. Dolum işlemleri ile ilgili birçok detay kontrol panelleri üzerinden ayarlanabilmektedir. Her bir granül dolum makinası yüksek hassasiyetle dolum işlemlerini yapar. Bu sayede Renas granül dolum makinaları sayesinde işletmelerinizin dolum işlemlerinde ürün kaybı minimum seviyeye indirilmiş olur.


Granül Dolum Makinesi Fiyatları


Sizler için sunduğumuz granül dolum makinası fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu kategori altında sizler için sunduğumuz toz granül dolum makinalarının özelliklerini ve fiyat listesini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Eklemek istediğiniz ek özellik olması halinde, eklenecek özelliğin kapsamına göre fiyatlar değişecektir. Hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilir, granül dolum işlemlerinizde ihtiyacınız olan granül dolum makine modelini uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile Renas Makina’dan satın alabilirsiniz.