Kapatma Makinaları

Kapatma Makinaları

Kapatma makinaları; içerisinde yiyecek, içecek gibi hazır gıdaların, kimyasal ve deterjanların ve krem türevi ile kremsi yapıdaki gıdaların bulunduğu krem tüp, şişe kapakları, teneke, kavanoz, tabak ve benzeri yapıdaki kapların kapatılmasını sağlayan makine çeşitleridir. Renas kapatma makinaları içerisinde farklı işlemlerde kullanılmak üzere farklı makina çeşitleri bulunmaktadır. Bu kategori altında sizler için sunduğumuz endüstriyel kapatma makinaları arasında bardak kapatma makinaları, folyo kapatma makinaları, kapak kapatma makinaları, krem ve tüp kapatma makinaları, streç sarma ve kapatma makinaları, teneke kapatma makinaları gibi çeşitler yer almaktadır. Sanayi tipi kapak kapatma makinaları ile yapılan kapama işlemleri sayesinde ürünlerin bozulmasının önüne geçilir ve raf ömürlerinin daha uzun olmaları sağlanır. Renas kapak kapama makinalarının en önemli avantajlarından bir tanesi, farklı türdeki kapak çeşitleri ile uyumlu çalışabilmesidir. Nitekim Renas kapatma makina çeşitleri ile farklı türdeki kapakların, farklı genişlikteki krem tüplerin, farklı ölçülerdeki kapların ve farklı yapılardaki tenekelerin kapatma işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.


Her biri farklı işleve sahip olan kapatma makina modelleri ile kapatma işlemleri çok kısa sürelerde ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca kapatma makinaları ile kapatılan ürünler kesinlikle hava almaz ve sızdırma yapmaz. Kapatma makinaları kendi aralarında tam otomatik kapatma makinası ve yarı otomatik (manuel) kapatma makinası olarak 2 farklı ana kategoride üretilmektedir. Gıda, kimya, kozmetik, deterjan ve benzeri birçok farklı iş sektöründe kullanılan sanayi tipi kapatma makinalarında bir diğer önemli husus ise hijyenik üretim ortamı sağlayabilmeleridir. Bu açıdan da Renas kapak kapama makinaları avantajlıdır. Nitekim Renas Makina bünyesinde üretilen kapak kapama makinalarının tamamında, ürün ile temas eden noktalar paslanmaz materyallerden üretilmektedirler. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tamamına hitap edecek çeşitlilikteki kapak kapama makinalarımız ile çalışma hızınızı ve verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz.


Kapatma Makinası Fiyatları


Endüstriyel kapatma makinası fiyatları, ürün özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Renas Makina’nın sizler için sunduğu kapama makinalarına, ihtiyaçlarınız doğrultusunda opsiyonel özellikler ekletebilirsiniz. Eklemek istediğiniz özelliğin türüne göre de kapatma makinalarının fiyatları değişiklik gösterecektir. Hemen kapatma makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

ROK-V4A - Tam Otomatik Sprey Kapak Sıkma Makinası - 150mm

ROK-V4A - 150mm Kapak Sıkma Makinasının Teknik ÖzellikleriModelROK-V4AÇalışma Aralığı25 mm - 50 mmKo..

38.250,00TL

RYK-300D Metal Kapak Kapatma Makinası

RYK-300D Metal Kapak Kapatma Makinasının Genel Özellikleri95 mm ve 75 mm çapındaki bardakları ka..

5.750,00TL

RYK-40E - Vidalı Kapak Kapatma Makinası - 10-50mm

RYK-40E - 10-50mm Kapak Kapatma Makinasının Teknik ÖzellikleriModelRYK-40EKapak Sıkma Çapı10 mm - 38..

900,00TL

RYK-50E - Kapak Kapatma Makinası - 10-50mm

RYK-50E - 10-50mm Kapak Kapatma Makinasının Teknik ÖzellikleriModelRYK-50EKapak Sıkma Çapı10 mm - 50..

2.000,00TL