Vakum Makinaları

Vakum Makinaları
Göster:
Sırala:

RDZ-260 - Vakum Paketleme Makinası - 26cm

Vakum Paketleme Makinesi - RDZ-260 RDZ-260 - 26cm Vakum Paketleme Makinasının Genel Özellikleri ..

$720,00

RDZ2-500 - Vakum Paketleme Makinası - 50cm

Vakum Paketleme Makinesi - RDZ2-500 RDZ2-500 - 50cm Vakum Paketleme Makinasının Genel Özellikleri ..

$1.270,00

Vakum Makinesi

Vakum makineleri, çeşitli gıda ve benzeri ürünlerin vakum poşetleri içerisinde vakumlanarak raf ömürlerini uzatan makine çeşitleridir. Renas Makina vakumlama makinesi çeşitleri ile vakum işlemi yapabileceğiniz onlarca ürün arasında meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat, et, susuz peynir, plastik ürünler ve benzeri birçok ürünü sayabiliriz. Renas vakum makinesi modelleri ile son derece verimli ve hızlı bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz. Renas vakum makinesinde bulunan çene yardımı ile ürünleri içerisinde hiç hava ve boşluk kalmadan vakumlar. Böylelikle vakumlama işlemi yaptığınız ürünler daha uzun ömürlü olurlar. Endüstriyel vakum yapma makineleri tercihinde, tercih ettiğiniz makinenin hangi vakum poşeti türleri ile çalışabileceğine dikkat etmelisiniz. Renas vakum paketleme makineleri piyasada yer alan mevcut vakum poşetleri ile kullanılabilmektedir. Renas vakum paketleme makinelerinde vakum işlemleri için özel bir vakum poşetine ihtiyaç duyulmaz.

Renas Makina vakumlama makineleri arasında, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm işletmelerin ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte ürün yelpazesi bulunmaktadır. Dolayısıyla kendi işletmeniz için en uygun sanayi tipi vakum makinesini rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz vakum makinesi çeşitleri arasında ev tipi vakum makinesi, sanayi tipi vakum makinesi, tek hazneli vakum makinesi ve 2 hazneli vakum makinesi gibi modeller bulunmaktadır. Her biri ile hem hızlı ve verimli hem de hijyenik olarak çalışabilirsiniz. Vakumlama makinesi çeşitleri özelliklerine göre belirli ölçülerdeki ürünlerin vakumlama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Her vakum paketleme makine modelinin bir maksimum ölçü sınırı vardır. Renas vakum paketleme makinelerinin yapıştırma izleri görsel açıdan oldukça iyi olduğu için göze kötü gelecek bir görüntü oluşturmamaktadır.


Vakum Makinesi Fiyatları

Vakum makinesi fiyatları; ürünün türüne, kapsamına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Satın almak istediğiniz vakum makinesine ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek bir özellik ekletmek istemeniz halinde de ürün fiyatında değişiklik meydana gelebilmektedir. Hemen vakum makinelerinin fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Vakum Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vakum makinesi satın alırken hangi tür ve yoğunluktaki ürünleri paketleyeceğinizi belirlemeli, dakikada veya saatte ne kadar ürün paketlediğine dikkat etmeli ayrıca emiş gücüne bakabilirsiniz. Vakumlama makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken ayrıntılara bog yazımızdan ulaşabilirsiniz

Vakum makinesi fiyatları makine çeşitlerine, paketlemesini yaptığı ürüne ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz vakum makinesine işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler eklenebilir, eklemek istediğiniz özelliğe yönelik vakum makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz vakum makinesini sitemizden alabilirsiniz.