Karıştırma Makinaları

Karıştırma Makinaları
Göster:
Sırala:

RMX-P1 - Pantolon Tipi Karıştırıcı - 200 Litre

Pantolon Tipi Karıştırıcı - RMX-P1 RMX-P1 - 200 Litre Pantolon Tipi Karıştırıcının Genel Özellikler..

$0,00

RMX-P2 - V Tipi Karıştırıcı - 500 Litre

Pantolon Tipi Karıştırıcı - RMX-P2 RMX-P2 - 500 Litre V Tipi Karıştırıcının Genel Özellikleri RM..

$0,00

RMX-P3 - Endüstriyel V Tipi Karıştırıcı - 750 Litre

Endüstriyel V Tipi Karıştırıcı - RMX-P3 RMX-P3 - 750 Litre V Tipi Karıştırıcının Genel Özellikleri ..

$0,00

RMX-SH250C - Çift Cidarlı Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanı - 250 Litre

RMX-SH250C - 250 Litre Krem ve Sıvı Karıştırma Kazanının Genel Özellikleri 250 litre ürün hacmine..

$5.450,00

RMX-U1 - U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı 125 Litre

Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U1 RMX-U1 U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Özel..

$3.780,00

RMX-U4 - Ribon Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı- 750 LT

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U3 RMX-U4 - 750 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öze..

$12.000,00

RMX-U5 - Ribon Granül ve Toz Karıştırıcı - 1000 Litre

U Tipi Granül ve Toz Karıştırıcı - RMX-U5 RMX-U5 - 1000 Litre Granül ve Toz Karıştırıcının Genel Öz..

$20.000,00

Karıştırma Makinesi

Karıştırma makineleri; gıda, kimya, ilaç, kozmetik, tarım ve benzeri sanayi kollarına ait toz ve granül yapıdaki ürünlerin kolay ve hızlı bir şekilde karıştırılarak, homojen bir yapıya getirilmesini sağlayan makine çeşitleridir. Endüstriyel karıştırma makineleri ile birçok çeşit ürünün karıştırma işlemlerini yapabilirsiniz. Endüstriyel tip karıştırıcı modelleri ile karıştırma işlemi yapabileceğiniz ürünler arasında besin takviyeleri, hayvansal ilaçlar, kozmetik ürünler, sporcu takviyeleri, kapsüller ve benzeri farklı birçok ürünü sayabiliriz. Endüstriyel karıştırıcı mikser çeşitleri kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Her biri farklı ihtiyaçlara hitap eden sanayi tipi karıştırma makinaları sıvı karıştırma tankı, toz ve granül karıştırma makineleri, krem ve macun karıştırma makineleri gibi çeşitlere ayrılmaktadırlar. Her birin ürün grubunda hem tam otomatik karıştırma makinesi hem de yarı otomatik makine çeşitleri yer almaktadır. Bu kategori altında yer alan endüstriyel karıştırma makinelerinin tamamı kolay temizlenebilir ve ergonomik yapıya sahiptir. Ek olarak Renas karıştırma mikserinde ürün ile temas eden noktalar paslanmaz çelik ve materyalden üretilmektedir. Bu açıdan özellikle gıda karıştırma işlemlerinde tam hijyen sağlamanız mümkün olmaktadır. Sanayi tipi homojen karıştırıcı çeşitleri ile toz-toz, granül-granül ve toz-granül ürünlerin karışımları sağlanabilmektedir. Her çeşit karışımlarda tam homojen karışım elde edebilirsiniz.


Çift Cidarlı Karıştırma Makinesi

Çift cidarlı karıştırma makinesi ya da kazanı sıvı, az yoğun sıvı ya da çok yoğun ürünlerin homojen bir biçimde karıştırılmasında kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan homojenizatör bıçak sayesinde krem, şampuan, macun gibi yüksek yoğunluğa sahip ürünler kolay bir şekilde karışması gerçekleşir. 


Karıştırma Makinesi Fiyatları

Renas Makina’nın sizler için sunduğu karıştırma tankları kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu doğrultuda endüstriyel karıştırma makinalarının fiyatlarında da değişiklik olmaktadır. Renas karıştırma makinalarına ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek özellikler de ekletebilirsiniz. Ekletmek istediğiniz özelliğin kapsamına göre de endüstriyel tip karıştırıcı fiyatları değişiklik gösterecektir. Hemen karıştırma makinası fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Karıştırma Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karıştırma makinesi satın alırken hangi tür ürünün karışımının gerçekleştirileceğini, ne kadar üretim hacmine sahip olduğuna ve üretim kapasitesine uygun büyüklükte karıştırma makinesini tercih etmeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için karıştırma makinası alırken nelere dikkat edilmelidir? blog yazısını inceleyebilirsiniz.

Karıştırma makinesi fiyatları makina çeşitlerine, karışım yaptığı ürüne ve makinanın sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz karıştırma makinasına ait özelliklere yönelik karıştırma makinası fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz karıştırma makinesini sitemizden alabilirsiniz.