Folyo Kapatma Makinaları

Folyo Kapatma Makinaları
Göster:
Sırala:

DGYF-500 - Manuel İndüksiyonlu Folyo Yapıştırma Makinası - 20-100mm

Manuel İndüksiyonlu Folyo Yapıştırma Makinesi - DGYF-500 DGYF-500 - 20-100mm Folyo Yapıştırma Makin..

$345,00

Folyo Yapıştırma Makinesi - Poşet Ağzı Yapıştırma Makinesi

Folyo yapıştırma makineleri ya da folyo kapatma makineleri plastik, cam ve benzeri malzemelerden üretilen şişe, kavanoz, bidon gibi kapların ağız kısımlarını yapıştırmak için üretilen makine çeşitleridir. Kendi aralarında çeşitlere ayrılan endüstriyel folyo yapıştırma makineleriı, kavanoz folyo yapıştırma makinesi ve şişe ağzı folyo yapıştırma makinesi gibi ürün arayışında olanlar için son derece uygun makinelerdir. Sizler için bu kategori altında sunduğumuz sanayi tipi folyo yapıştırma makinesi modelleri, indüksiyon teknolojisi ile çalışmaktadır. Bu teknoloji sayesinde folyo kapatma makine modelleri 1-2 saniye kadar kısa bir sürede hızlı ve yüksek ısı sağlayarak alüminyum folyoyu ilgili kabın ağız kısmına yapıştırmaktadır. Böylelikle kabın içerisinde yer alan ürünlerin hava ile temas etmesini engellemektedir. Bu da hem daha verimli çalışma ortamının önünü açar hem de ürün-hava temasının önüne geçtiğinden ürünlerin raf ömrünü uzatır; küf, rutubet ve bakteri gibi ürüne zarar verecek olan etkenlerden korur. Folyo kapatma makinelerinin farklı çeşitleri olduğundan dolayı, farklı ihtiyaçlara yönelik folyo kapatma makinalarını rahatlıkla Renas Makina’da bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Folyo kapama makinaları özellikle bant sistemi ile çalışan üretim yerleri için ve daha küçük işletmeler için farklı modellerde ve özelliklerde üretilmektedir. Renas folyo yapıştırma makineleri ile içerisinde toz, sıvı ya da katı ürün bulunana tüm cam ve plastik kapların ağız kısımları kapatılabilmektedir. Folyo yapıştırma makineleri gıda ve gıda dışı sektörlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dolayısıyla ürün fark etmeksizin Renas folyo yapıştırma makineleri ile farklı ürünlerde ve her sektörde rahatlıkla çalışabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz folyo yapıştırma makinelerinin bir diğer ön plana çıkan özelliği ise folyo yapıştırma makineleri ile kapatılan ürünlerin tam sızdırmazlık sağlamasıdır.


İndüksiyonlu Folyo Yapıştırma - Kapatma Makinesi

Folyo yapıştırma makinesinde indüksiyon teknolojisinden yararlanılır. Böylece ürünlerinizde tam sızdarmazlık sağlanır böylece ürün tazeliği korunmuş olur.


Folyo Yapıştırma Makinesi Fiyatları

Folyo yapıştırma makinelerinin fiyatları, ürünlerin kapatma hızı, kapasitesi, folyo çap aralığı gibi özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ek olarak beğendiğiniz makinaya eklemek istediğiniz ek özellikler de makine fiyatında değişikliğe yol açabilmektedir. Hemen sizler için sunduğumuz folyo kapatma makinası fiyatları ve özelliklerini incelemeye başlayabilir; sizin için en uygun folyo kapatma makinasını Renas Makina üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.


Folyo Yapıştırma Makinaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Folyo yapıştırma makinesi tercihinde bulunurken ne tür kapların yapıştırma işleminden geçmesi gerektiği, ürünleri yapıştırma hızı, kapasitesi, folyo çap aralığı gibi özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Folyo yapıştırma makinesi fiyatları makine çeşitlerine ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz folyo yapıştırma makinesine işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler eklenebilir, eklemek istediğiniz özelliğe yönelik folyo yapıştırma makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz folyo yapıştırma makinesini sitemizden alabilirsiniz.