Toz Paketleme Makinaları

Toz Paketleme Makinaları
Göster:
Sırala:

RPM60C - Tam Otomatik Çay Paketleme Makinası - 1-5gr

Tam Otomatik Çay Paketleme Makinesi - RPM60C RPM60C - 1-5gr Çay Paketleme Makinasının Teknik Özel..

$0,00

RPM-S1000A - Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinası

RPM-S1000A Tam Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinası RPM-S1000A Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Maki..

$11.750,00

RPM60G - Tam Otomatik Taneli Ürün Paketleme Makinası - 10-200gr

Tam Otomatik Taneli Ürün Paketleme Makinesi - RPM60G RPM60G - 10-200gr Taneli Ürün Paketleme Makina..

$11.000,00

RPMT-70 - Tam Otomatik 2 Terazili Paketleme Makinası 100-1000gr

Tam Otomatik 2 Terazili Paketleme Makinesi - RPMT-70 RPMT-70 100-1000gr 2 Terazili Paketleme Makina..

$0,00

Toz Paketleme Makinası

Toz paketleme makinaları, fiziksel olarak toz halde bulunan maddelerin istenilen şekil ve boyuttaki ürün paketlerinde kolayca paketlenmesini sağlayan makinelerdir. Toz paketleme makinası modelleri ile onlarca farklı ürünün paketleme işlemlerini yapabilirsiniz. Renas toz ürün paketleme makinası modeli ile kahve, krema, süt tozu, hazır içecekler, toz içecekler, baharatlar, monosodyum glutamat ve benzeri toz ürünleri kolayca paketleyebilirsiniz. Toz ürün paketleme makinası çeşitleri ile değişik türdeki paketlerde ve istenen miktara göre toz ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde paketlemektedir. Bu kapsamda 10 kg, 20 kg, 25 kg toz paketleme makinası çeşitleri üretilmektedir. Endüstriyel toz paketleme makinaları kendi aralarında 2 çeşide ayrılmaktadır:

  • Yatay toz paketleme makinası
  • Dikey toz paketleme makinası

Otomatik toz paketleme makinaları ile paketleme işlemi yapılan ürünler, yüksek hijyen hassasiyeti gerektirmektedir. Bu açıdan Renas Makina çatısı altında üretilen toz ürün paketleme makinaları, ürün ile temas eden noktalarının paslanmaz materyalden olmasıyla avantaj sağlamaktadır. Renas toz paketleme makinalarının kontrolünü ise PLC kontrol ekranı üzerinden hızlıca sağlayabilirsiniz. PLC kontrol ekranı sayesinde makine dolum gramajı, ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı gibi ayarları kolayca kontrol edebilirsiniz.


Toz Paketleme Makinesi Fiyatları


Sanayi tipi toz paketleme makinası fiyatları ürünün özelliklerine ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Renas Makina üzerinden satın alacağınız toz paketleme makinalarına, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ek özellikler de ekletebilirsiniz. Eklemek istediğiniz opsiyonel özelliklerin kapsamına göre de toz ürün paketleme makinası fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Hemen toz paketleme makinalarının fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.