RPM-S1000A - Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinası

Ön Sipariş RPM-S1000A - Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinası

RPM-S1000A Tam Otomatik Vidalı Toz Dolum MakinasıRPM-S1000A Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinasının Teknik Özellikleri


Model
RPM-S1000A
Kapasite
59 adet/Dakika maksimum kapasite
Dolum Aralığı
1-100 Gr
Boyutlar
L1200 X W1000 XH1700
Yapıştırma Şekli
Sırttan Dikişli, Yastık Tipi AA
Güç Tüketimi
2500Watt
Voltaj220V/50 Hz
Net Ağırlık
250 kg
Çalışma ŞekliTam Otomatik
Gövde Materiyal
SUS304 Paslanmaz Çelik
Üretim Yeri:
TÜRKİYE
Kontrol Sistemi
PLC+7" Dokunmatik Operatör Paneli
Ses Seviyesi
60dB

 

RPM-S1000A Tam Otomatik Vidalı Toz Dolum Makinası Genel Özellikleri.1.       RPM-S1000A özellikle pudra kıvamındaki akışkanlığı az yada orta akışkanlıktaki toz ürünlerin tam otomatik olarak paketlenmesi için tasarlanmıştır.

2.        Servo beslemeli modellerde kapasite, dakikada 59 adete kadar çıkabilir. 

3.       Kullanımı son derece kolay, az yer kaplayan, düşük elektrik tüketimine sahip bir makinadır.

4.       RPM-S1000A kompresör gerektirmez, tüm paketleme ve dolum sistemi elektromekaniktir.

5.       Sadece 1.2m2   yer kaplar, en hızlı halinde bile sadece 60 dB ses düzeyiyle mükemmel bir çalışma ortamı sağlar.

6.       Sanayi elektiriği gerektirmez, cep telefonunuzu şarj ettiğiniz prize bağlayarak kullanabilirsiniz.. Sadece 2500 Watt elektrik tüketimine sahiptir, Enerji tüketiminde bir ütüden bile daha az elektrik tüketir.

7.       RPM-S1000A’nın Ürüne temas eden ve etmeyen tüm yüzeyleri SUS 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Emsal makinalardaki gibi, şaselerde 201,203,401,403 gibi oksidasyon dayanımı düşük, ucuz paslanmaz kullanılmamaktadır.

8.       Hesaplı yaka maliyetleri ile, büyük boy paketleme makinalarına göre farklı boyutlardaki ürünlerinizde, daha esnek çalışabilmenizi sağlar.

9.       RPM-S1000A tekerlekli gövdesi sayesinde, işletmeniz içerisinde, tek kişi ile rahatlıkla yer değiştirebilirsiniz, sadece 265 kg ağırlığındadır.

10.    Fotosel özelliği sayesinde, özellikle baskılı ambalajlarınızda herzaman aynı hizada kesim yapar.

11.    Yapıştırma uçlarını bayrak şeklinde kesim yaptığı için, ambalajınız ayrı bir açma çentiğine ihtiyaç duymadan, müşteriniz tarafından kolaylıkla açılabilir.

12.    RPM-S1000A ile ücretsiz olarak gelen bütünleşik tarih kodlama modülü sayesinde, ekstra bir kodlama cihazı almadan, ayrı bir işleme gerek kalmadan, paketleme sırasında paketin üzerine 3 satır toplamda 36 karakter olarak, kodlama yapabilirsiniz. Makina ile birlikte sayı takımı ücretsiz olarak verilmektedir. Harf ihtiyaçlarınızda, çok hesaplı fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

13.    Makinamız sorunsuz olarak, Karışım poşet çeşitlerinin birçoğunda, triplex, dublex ve monoplex, kuşe karışımı gibi ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışabilir.

14.    RPM-S1000A Paketleme makinasının bobin standında bulunan yardımcı besleme motoru sayesinde, bobin ağırlığınız ne kadar olursa olsun, ambalaj çekme bölümünde bulunan motora yük binmez.. Bu özellik sayesinde paketleriniz her zaman eşit ve görsel açıdan düzgündür.

15.    Dolum bölümünde bulunan bütünleşik sıyırıcılı karıştırıcı sistemi sayesinde, her poşete stabil ve yüksek hassasiyetli olarak dolum yapar.

16.    Makinada standart olarak verilen, kabin içi aydınlatma özelliği sayesinde hem kontrol panosunda, hem de mekanik ayar bölümünde de  rahat çalışabilirsiniz.

17.    RPMS-S1000A 7” dokunmatik kullanıcı dostu operatör paneli sayesinde kullanımı çok kolaydır, menüler TÜRKÇE veya Farklı bir dilde olabilir.

18.    Üzerinde bulunan geri çalıştırma butonu, acil stop butonu ve tam topraklanmış gövdesi ile 6333 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır.

19.    Kolay kullanım menüsünde bulunan kalibrasyon menüleri ve manuel kullanım özelliği sayesinde, teknik servise ihtiyaç duymadan, ayarları kendiniz yapabilirsiniz.

20.    Makinamızın Tüm büküm, kaynak, tasarım, talaşlı imalat, otomasyon gibi aşamalarının tamamı kendi tesislerimizde tamamlanmaktadır, RENAS her aşaması ile tam üretim yapan bir firmadır, üretim aşamalarının neredeyse tamamında dışa bağımlı değildir, dışarda parçaları birleştirip tedarik eden, sadece birleştiren bir firma değildir. Firmamız satış adetlerinde yüksek sürümümüz olduğu için, kapsamlı bir tedarik ağına ve alım gücüne sahiptir. Aynı üretim alanında hizmet veren benzer firmalara göre, bu özelliğimiz özellikle fiyat ve kalite konusunda, firmamıza büyük bir ayrıcalık sağlamaktadır. Kurulum ve teknik servis konusunda hizmet veren ekibimiz otomasyon, tasarım ve talaşlı imalat aşamaları kendi firmamız tarafından yapıldığı için, tam donanımlı sorun makinanın neresinde olursa olsun müdahale edebilecek kapasitededir.

 

RPM-S1000A Tam otomatik paketleme makinası ile İlgili Diğer Detaylar • Makina mevcut durumdaki iş yoğunluğundan dolayı genelde stoklu olarak bulunmamaktadır, firmamız makinanın modellerini stoklu çalışabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.
 • Makina fiyatına, Ahşap kasa dahil değildir, dilerseniz firmamız makul fiyatlar ile, 11 mm OSB malzemeden sağlam ahşap kasa içerisinde paketleyebiliriz.
 • Özellikle kurulum ve nakliye istediğiniz durumlarda, makul fiyatlar ile yetkili personelimiz ile hem makinanın nakliyesini kendi aracımız ile yapabilir, taşıma sırasında oluşabilecek hasarlara güvence verebilir,  hem kurulumu yapabilir, hem de kullanım eğitimi verebiliriz.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Makinamız Fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl boyunca Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri’ nin garantisi altındadır.
 • Tüm makinalarımızın olduğu gibi, RPM-S1000A modeli de, CE ve LVD sertifikasyonlarına sahiptir. Özellikle ihracat ve yurt dışı alımlarınız için CO (menşei şahadetnamesi), EURO1 yada ATR belgelerini sağlayabiliriz, 7000$ üzeri tüm alışverişlerinizde gümrükleme işlemleri firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır.
 • Makinada kullanılan tüm otomasyon ürünleri ROHS, CE, EMC sertifikalı, ip65 koruma sınıfına sahip endüstriyel ürünlerdir.
 • Redaktör grubumuz YILMAZ marka, yüksek servis faktörüne sahip redaktörler ve yerli tedarikçiler tarafından üretilmiş asenkron motorlardır.
 • Üretim termini iş yoğunluğuna göre 30-60  iş günüdür.
 • İhraç kayıtlı olarak fatura kesebiliriz, böyle bir durumda, firmamız makina tutarının %20’ si kadarını teminat bedeli olarak, makinanın ihraç edildiğini belirten gümrük beyannamesini firmamıza ibraz edene kadar, teminat olarak talep etmektedir, gümrük beyannamesi ibraz edildikten sonra, bu tutar tarafınıza iade edilir.

RPM-S1000A Tam otomatik paketleme makinası opsiyonel özellikler

 

 • ·         Makina dozajlama vidaları, ürününüze ve gramajınıza göre farklı hatfe aralıklarında veya çaplarında üretilebilir, firmamız makina ile birlikte gelen bir adet vidayı numune verdiğiniz ürünü dolduracak şekilde ücretsiz olarak vermektedir, çalışacağınız farklı dolum gramajlarına göre farklı ekstra vidalar sipariş edebilirsiniz.
 • ·         İhtiyacınıza göre, farklı yapıştırma kalınlığında ve farklı desenlerde yapıştırma çeneleri yapabiliriz.
 • ·         Dilerseniz ambalajın yapıştırma yüzeyine askı deliği yapabiliriz, Meksika şapkası şeklinde bir askı deliği talebiniz olursa, makinanın kullanımında kompresöre ihtiyaç duyulmaktadır.
 • ·         Aynı anda  aralarında ferforje bırakarak, alt alta belli bir adette bir kesecek şekilde paket yapabiliriz, ancak bu opsiyonda da, havaya ihtiyaç vardır.
 • ·         Tek ambalaj tasarımında sadece ismi değiştirerek farklı ürünler paketliyorsanız, firmamızdan ribonlu barkod ve ürün ismi kodlayan cihaz temin edebilir, makinaya uyarlatabilirsiniz.
 • ·         Farklı voltaj taleplerinizde, makinamızı talebiniz doğrultusunda üretebiliriz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

A 60–700 mm
B 60–600 mm

A 140–280 mm
B 90–200 mm

Acil Durum Butonu

Tarih Kodlamalı

PLC Kontrol

Fotosel

 • Görüntüle: 3882
 • Ürün Kodu: RPM-S1000A
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $14.100,00 + KDV