ROD- S1U4D - 4 Nozullu Tam Otomatik Sıvı Dolum Makinası

Ön Sipariş

4 Nozullu Tam Otomatik Sıvı Dolum Makinesi - ROD- S1U4D


ROD- S1U4D  Sıvı Dolum Makinasının Teknik Özellikleri

Kapasite
1000ad /saat (Ürüne göre)
Çalışma Voltajı
220V/50Hz
Dolum Gramajları
ihtiyacınıza göre
Konveyör Uzunluğu
2350 mm
Ağırlığı
225 kg
Menşei
Türkiye
Kontrol Sistemi
PLC + Dokunmatik Operatör Paneli
Hava Basıncı
6-8 Mpa minimum 12 Mpa maksimum

ROD- S1U4D Sıvı Dolum Makinasının Genel Özellikleri


 1. Renas ROD-S1U4D tam otomatik 4 nozullu sıvı dolum makinası, vizikozitesi 1,5’a kadar olan ve  sıvı ürünleri hızlı ve tam otomatik olarak doldurur.
 2. Dolum sistemimiz birbirinden bağımsız 4 ayrı dolum ünitesinden oluştuğu için, dilerseniz, her nozula ayrı gramaj ayarı yapabilir, istediğiniz nozulu aktif edebilir, istediğinizi kapatabilirsiniz.
 3. Makinanın standart konveyör bandı sert hasır konveyördür. PVC bantlara kıyasla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Emsal makinalarda kullanılan sert palet konveyörlere göre daha az sarsıntılı çalışır, özellikle pet ürünlerinizde devrilme sorununu en aza indirir, ayrıca zarar gören yerleri tamir etmek sonderece kolaydır. 
 4. Makinamızda konveyör hız ayarı standarttır. Bu sayede birçok ambalaj türüyle uyumlu olarak çalışabilmektedir. Dolayısıyla bu makine ile hem pet hem de cam ambalaj çeşitleriyle uyumlu olarak çalışabilirsiniz.
 5. Makinamız, emsal makinalardaki gibi şişe sayarak dolum işlemine başlamaz, dolum bölümünün hem başında hemde sonunda bulunan iki sensöründe şişeyi aynı anda görmesini bekler, böylelikle makinamız asla sensör hatasından kaynaklı dolum firesi vermez. 
 6. Makinanın nozulları, dolumunu yaptığınızın ürünün ambalajına göre farklı boyutta üretilebilmektedir. Dolayısıyla geniş çaptaki ambalajlar için geniş çaptaki nozullar ile dolum işlemini daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 7. Dipten dolum gereken dolum işlemleriniz için, makinamızda pnömatik dalış özelliğine firmamız fark almamaktadır, ancak servolu dalış talep ederseniz, ayrıca ücretlendirilmektedir. Nozul tablasının üzerindeki ayar volantları sayesinde bir çok farklı yükseklikteki şişede sorunsuzca çalışabilirsiniz. 
 8. Makinamız kendisinde 4 metre mesafeye kadar ürünü emiş yapabilir, tankınızın ağzına bağlayabilir, yada emiş hortumunu varilin içerisine daldırabilirsiniz. 
 9. Makinanın hasır konveyörünün standart genişliği 120 mm’dir. Daha geniş ambalajlar ile çalışıyorsanız, farklı genişliğe sahip konveyör bandı üretilebilir.
 10. Dokunmatik Operatör panelimiz, hem Türkçe hemde kolay anlaşılır bir menüye sahiptir. Ayrıca her organı rahatlıkla kontrol edebileceğiniz manuel çalıştırma menüsü sayesinde, makina ayarını çok hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. 
 11. Ürün ile temas eden noktalarda conta ve oring gibi malzemeler anti-bakteriyel silikondan üretilmiştir.
 12. Ürün ile temas eden  ve etmeyen yüzeyler SUS 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede GMP, FDA gibi gıda ve hijyen normlarına uyumlu bir şekilde üretim yapabilrisiniz. Ayrıca makinadaki alüminyum yüzeyler de meteryal olarak 5000 serisi alüminyumdan yapılmaktadır. 
 13. Flanşlı ferrule sistemi sayesinde ürüne temas eden yüzeyleri hiçbir anahtara ihtiyaç duymadan sökebilir, kolaylıkla temizliyebilirsiniz. 
 14. Renas ROD-S1U4D tam otomatik 4 nozullu sıvı dolum makinasının emiş pistonlarının hepsi honlanmıştır. Böylelikle gramaj firelerini minimum seviyeye dolum yapar.
 15. Makinamızı 11 farklı dolum aralığından birini seçerek, ihtiyacınıza tam uygun olarak alabilirsiniz. 
 16. %100 yerli üretimdir. Makinamızın, tasarım, arge, büküm, kaynak, talaşlı imalat, otomasyon, programlama ve ambalajlama işlemlerinin tamamı şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır, makinada istediğiniz değişikliği yapmak bizim için sonderece kolaydır. 
 17. Makinamızdaki tüm sensör grupları Alman malı Disoric ve Taywan malı AIRTAC markalarıdır.


ROD-S1U4D - Sıvı Dolum Makinası Makinasına Eklenebilecek Opsiyonel Özellikler


 • Makinamız İhtiyacınıza göre farklı dolum aralıklarında üretilebilmektedir. Tek makina ile birçok farklı gramajda ürün doldurabilirsiniz.
 • Sonradan firmamızdan alabileceğiniz farklı uzunluk ve çaptakı nozullar ile, birçok farklı ürün çeşidinde çalışabilirsiniz. 
 • Makinanın üstüne ürün besleme bunkeri yapabiliriz.
 • Ürün besleme bunkerine, ısıtma veya karıştırma özelliği ekleyebiliriz. 
 • Asidik ürünlerinizde rahatlıkla çalışabilmek için ürüne temas eden yüzeyleri SUS 316 Paslanmaz çelikten üretebiliriz. 
 • Makinamızın uluslararası nakliyesi sırasında daha güvenli seyahat edebilmesi için tahta kasa yapabiliriz. 


ROD-S1U4D - Sıvı Dolum Makinesi  Diğer Detaylar

 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın halihazırda anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Makinamız Fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl Renas Garantisi Altındadır.
 • Makinamız Stoklu olarak bulunmamaktadır, Tüm nozul,konveyör v.b ekipmanlar sizin ürününüze ve ambalajınıza göre üretildiği için, firmamız bu modeli stoklu olarak tutmamaktadır. Makinanın üretim süresi 45 iş günüdür. 
 • Makinamızın Garanti ve Teknik Servis hizmetleri Yerinde verilmek durumunda olduğu için, garanti süresi boyunca sadece yol ücreti ve konaklama, garanti süresi bittikten sonra ise, çok hesaplı fiyatlar ile teknik servis, yol, ve konaklama masrafları karşısılığında yapılmaktadır, Uzaktan yardım hizmetlerimiz, mesai saatleri içerisinde   tamamen ücretsizdir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 3468
 • Ürün Kodu: ROD- S1U4D
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $13.500,00 + KDV