RES-MFCL2P - Tam Otomatik Pnomatik Endüstriyel Sıvı Dolum Hattı

Ön Sipariş

Tam Otomatik Pnomatik Endüstriyel Sıvı Dolum Hattı


RES--MFCL2P Tam Otomatik Pnomatik Endüstriyel Sıvı Dolum Hattı Genel Özellikleri


  1. Tam otomatik endüstriyel  sıvı dolum hattı, özellikle orta ölçekli üretim yapan, işlerini büyüten müşterilerimize, yarı otomatik üretim makinalarından, bütçenizi sarsmadan tam otomatik bir sisteme geçmenizi sağlamak için tasarlandı.
  2. Makinamız az yer kaplar, ancak büyük endüstriyel dolum hatlarındaki kadar işlevsel ve yüksek kapasitede üretim yapar.
  3. Aynı hattın içerisinde toplamda 4 ayrı istasyon bulunmaktadır, bu istasyonların her birisi birbirine senkron olarak çalışmaktadır.
  4. Tam Otomatik Sıvı Dolum Hattı tamamen yerli üretim ve tasarım bir makinadır, Tüm tasarım ve geliştirme aşamaları RENAS AR-GE biriminde Kendi mühendislerimiz ve otomasyon ekibimiz tarafından geliştirilmiştir, Türkiye’ deki ilk yerli üretim masa üstü tam otomatik hattır.
  5. Firmamızın Bu Tam otomatik Endüstriyel dolum hattı ile ilgili izlemiş olduğu fiyat politikası, sürümden kazanmayı hedeflemektedir, ayrıca firmamız sosyal sorumluluk gereği, ülkemizde özellikle butik yada orta ölçekli imalat yapan imalatçıları desteklemek amacı ile, bu müşteri grubumuzu, piyasada rakiplerimizin satmış olduğu yarı otomatik makinaların fiyatına tam otomatik bir hat sahibi yapmayı amaçlamaktadır.
  6. Sıvı Dolum Hattı komplike çalışan bir sistem olmasına ve kapasitesi neredeyse 4 nozullu bir hattın kapasitesine ulaşıyor olmasına rağmen, Ergonomik yapısı sayesinde sadece tek operatör tarafından çalıştırılabilir.
  7. Sanayi Elektriği gerektirmez, standart dolum sistemine sahip modellerde sadece 30 lt hacminde bir kompresörle bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Kapak ünitesinde yapabileceğimiz bir değişiklik ile havaya ihtiyaç duymadan da çalıştırabiliriz.
  8. Sistem inanılmaz derecede sessiz çalışır, Toplam gürültü, standart modellerde 60 db civarındadır, yani neredeyse standart bir insan konuşması gibidir, çalışma ortamında rahatsızlık oluşturmaz.

RES-MFCL2P Tam Otomatik Sıvı Dolum Hattı Çalışma Şekli


Hattımız toplamda, birbiri ile senkron olarak çalışan 4 ayrı istasyona sahiptir.
 • İlk istasyon: Besleme Tepsisidir, hız ayarına sahip, tamamen SUS 304 Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bu tepsi, üzerine dizmiş olduğunuz şişeleri, döner tablaya besler, sistem bu tablaya dizilmiş şişeleri kendisi otomatik olarak alır.
 • İkinci istasyon: Dolum istasyonudur, bu istasyonda besleme tepsisinden alınıp, döner tablaya otomatik olarak dizilmiş şişeler doldurulur, Makinamız ile standart olarak, CYD serisi pnomatik  sıvı dolum makinası Ücretsiz olarak gelmektedir, 
 • Üçüncü istasyon: Bu istasyonda, dolum istasyonunda doldurulmuş olan şişenin kapağı kapatılır, standart makinada kapak besleme sistemi, el iledir, ancak yine opsiyon olarak 5. Bir istasyon, yani otomatik kapak kapatma istasyonunu alabilirsiniz, ayrıca kapak sistemimiz, yine ihtiyacınıza göre, sprey veya triger kapakları, flakon kapakları, metal sıvama kapakları, Twistoff veya başka bir kapak çeşidini kapatabilecek şekilde tasarlanabilir. Bu istasyonda standart makinada gelen sistem vidalı kapakları kapatacak şekildedir.

 • Dördüncü istasyon: Bu istasyonda, bir önceki istasyonlarda doldurulmuş ve kapağı kapatılmış olarak gelen silindirik şişeler tam otomatik bir şekilde etiketlenir. Makine ila gelen standart etiketleme makinası yuvarlak şişeleri etiketlemeye göre tasarlanmıştır, ancak opsiyon olarak düz şişeleri, çift taraflı şişeleri yada yassı şişeleri de etiketleyecek şekilde alabilirsiniz.

RES-MFCL2P Pnomatik Sıvı Dolum Hattına Eklenebilecek Opsiyonel Özellikler


Kapatma Ünitesi:

 • Sprey ve Triger Kapak Kapatma Sistemi: Sıvı Dolum Hattında bu kapatma sistemini adapte ederek, tüm sprey, gagalı kapaklar, triger kapaklar ve tüm vidalı kapakları ayrı kapatma kalıbı yaptırmadan rahatlıkla, sadece ayar yaparak yapabilirsiniz. 
 • Twistoff Kapak Kapatma Sistemi: Sıvı Dolum Hattına eklenecek bu özellik sayesinde, bal, reçel, turşu v.b ürünlerde vakum etkisi yaptırmak amacı ile kullanılan Twistoff metal kapakları sorunsuzca kapatabilirsiniz.
 • Flakon Kapak Kapatma Sistemi: Sıvı Dolum Hattına eklenecek bu özellik sayesinde flakon kapakları sıvayabiliriz.
 • Çakma Kapak Kapatma Sistemi: Özellikle üstten baskı ile kapanan kapaklarınıza, bu opsiyonu, fiyat farkı almadan uygulayabiliriz.

Etiketleme Ünitesi:

 • Silindirik Sıvama Sistemi: Özellikle Potluk ve kabarma gibi riski olan şişeleriniz için. Şişenize baskı uygulayarak etiketi sıvar, ve potluk riskini en aza indirir.
 • Düz Tek Taraflı Etiketleme: Düz yüzeyli şişelerinizde tek taraflı olarak yapışması gereken etiketleriniz için tasarlanan bu opsiyonda, ekstra olarak üst ve yan hizalama konveyörleride gelmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 350
 • Ürün Kodu: RES-MFCL2P
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $22.000,00 + KDV