Toz Paketleme Makinaları

Toz Paketleme Makinaları

Toz paketleme makinaları, fiziksel olarak toz halde bulunan maddelerin istenilen şekil ve boyuttaki ürün paketlerinde kolayca paketlenmesini sağlayan makinelerdir. Toz paketleme makinası modelleri ile onlarca farklı ürünün paketleme işlemlerini yapabilirsiniz. Renas toz ürün paketleme makinası modeli ile kahve, krema, süt tozu, hazır içecekler, toz içecekler, baharatlar, monosodyum glutamat ve benzeri toz ürünleri kolayca paketleyebilirsiniz. Toz ürün paketleme makinası çeşitleri ile değişik türdeki paketlerde ve istenen miktara göre toz ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde paketlemektedir. Bu kapsamda 10 kg, 20 kg, 25 kg toz paketleme makinası çeşitleri üretilmektedir. Endüstriyel toz paketleme makinaları kendi aralarında 2 çeşide ayrılmaktadır:

  • Yatay toz paketleme makinası
  • Dikey toz paketleme makinası

Otomatik toz paketleme makinaları ile paketleme işlemi yapılan ürünler, yüksek hijyen hassasiyeti gerektirmektedir. Bu açıdan Renas Makina çatısı altında üretilen toz ürün paketleme makinaları, ürün ile temas eden noktalarının paslanmaz materyalden olmasıyla avantaj sağlamaktadır. Renas toz paketleme makinalarının kontrolünü ise PLC kontrol ekranı üzerinden hızlıca sağlayabilirsiniz. PLC kontrol ekranı sayesinde makine dolum gramajı, ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı gibi ayarları kolayca kontrol edebilirsiniz.


Toz Paketleme Makinası Fiyatları


Sanayi tipi toz paketleme makinası fiyatları ürünün özelliklerine ve kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Renas Makina üzerinden satın alacağınız toz paketleme makinalarına, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ek özellikler de ekletebilirsiniz. Eklemek istediğiniz opsiyonel özelliklerin kapsamına göre de toz ürün paketleme makinası fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Hemen toz paketleme makinalarının fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.
Göster:
Sırala:

RPM60C - Tam Otomatik Çay Paketleme Makinası - 1-5gr

RPM60C - 1-5gr Çay Paketleme Makinasının Teknik Özellikleri ModelRPM60CVoltaj220V 50/60 HZGüç Tüket..

150.000,00TL

RPM-40Z - Taneli Ürün Paketleme Makinası

RPM-40Z - Taneli Ürün Paketleme Makinasının Genel Özellikleri RPM-40Z taneli ürün paketleme makinas..

54.250,00TL

RPM60Y Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinası

RPM60Y Tam Otomatik Vidalı Toz Paketleme Makinasının Teknik ÖzellikleriModelRPM60YKapasite28-40 adet..

60.000,00TL