Dezenfektan Dolum Makinası

Ön Sipariş

Dezenfektan Dolum Makinesi 


RES--MFCL1 Dezenfektan Dolum Makinası Genel Özellikleri


  1. Tam otomatik endüstriyel dezenfektan dolum makinası, özellikle orta ölçekli üretim yapan, işlerini büyüten müşterilerimize, yarı otomatik üretim makinalarından, bütçenizi sarsmadan tam otomatik bir sisteme geçmenizi sağlamak için tasarlandı.
  2. Makinamız az yer kaplar, ancak büyük endüstriyel dolum hatlarındaki kadar işlevsel ve yüksek kapasitede üretim yapar.
  3. Aynı hattın içerisinde toplamda 4 ayrı istasyon bulunmaktadır, bu istasyonların her birisi birbirine senkron olarak çalışmaktadır.
  4. Dezenfektan dolum makinası tamamen yerli üretim ve tasarım bir makinadır, Tüm tasarım ve geliştirme aşamaları RENAS AR-GE biriminde Kendi mühendislerimiz ve otomasyon ekibimiz tarafından geliştirilmiştir, Türkiye’ deki ilk yerli üretim masa üstü tam otomatik hattır.
  5. Firmamızın Bu Tam otomatik Endüstriyel dolum hattı ile ilgili izlemiş olduğu fiyat politikası, sürümden kazanmayı hedeflemektedir, ayrıca firmamız sosyal sorumluluk gereği, ülkemizde özellikle butik yada orta ölçekli imalat yapan imalatçıları desteklemek amacı ile, bu müşteri grubumuzu, piyasada rakiplerimizin satmış olduğu yarı otomatik makinaların fiyatına tam otomatik bir hat sahibi yapmayı amaçlamaktadır.
  6. Dezenfektan doldurma makinası omplike çalışan bir sistem olmasına ve kapasitesi neredeyse 4 nozullu bir hattın kapasitesine ulaşıyor olmasına rağmen, Ergonomik yapısı sayesinde sadece tek operatör tarafından çalıştırılabilir.
  7. Sanayi Elektriği gerektirmez, standart dolum sistemine sahip modellerde sadece 30 lt hacminde bir kompresörle bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Kapak ünitesinde yapabileceğimiz bir değişiklik ile havaya ihtiyaç duymadan da çalıştırabiliriz.
  8. Sistem inanılmaz derecede sessiz çalışır, Toplam gürültü, standart modellerde 60 db civarındadır, yani neredeyse standart bir insan konuşması gibidir, çalışma ortamında rahatsızlık oluşturmaz.

  RES-MFCL1 Dezenfektan Dolum Makinası Çalışma Şekli


  Hattımız toplamda, birbiri ile senkron olarak çalışan 4 ayrı istasyona sahiptir.
  • İlk istasyon: Besleme Tepsisidir, hız ayarına sahip, tamamen SUS 304 Paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bu tepsi, üzerine dizmiş olduğunuz şişeleri, döner tablaya besler, sistem bu tablaya dizilmiş şişeleri kendisi otomatik olarak alır.
  • İkinci istasyon: Dolum istasyonudur, bu istasyonda besleme tepsisinden alınıp, döner tablaya otomatik olarak dizilmiş şişeler doldurulur, Makinamız ile standart olarak, RYD-E modeli elektronik sıvı dolum makinası Ücretsiz olarak gelmektedir, ancak farklı ürün ihtiyaçlarınıza göre, Pnömatik çalışan Volümetrik sistem sıvı yada krem dolum makinalarından birisi uyarlanabilir, bu opsiyon ile ilgili fiyat bilgisi ve diğer detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.
  • Üçüncü istasyon: Bu istasyonda, dolum istasyonunda doldurulmuş olan şişenin kapağı kapatılır, standart makinada kapak besleme sistemi, el iledir, ancak yine opsiyon olarak 5. Bir istasyon, yani otomatik kapak kapatma istasyonunu alabilirsiniz, ayrıca kapak sistemimiz, yine ihtiyacınıza göre, sprey veya triger kapakları, flakon kapakları, metal sıvama kapakları, Twistoff veya başka bir kapak çeşidini kapatabilecek şekilde tasarlanabilir. Bu istasyonda standart makinada gelen sistem vidalı kapakları kapatacak şekildedir.

  • Dördüncü istasyon: Bu istasyonda, bir önceki istasyonlarda doldurulmuş ve kapağı kapatılmış olarak gelen silindirik şişeler tam otomatik bir şekilde etiketlenir. Makine ila gelen standart etiketleme makinası yuvarlak şişeleri etiketlemeye göre tasarlanmıştır, ancak opsiyon olarak düz şişeleri, çift taraflı şişeleri yada yassı şişeleri de etiketleyecek şekilde alabilirsiniz.

  RES-MFCL1 Dezenfektan Dolum Makinasına Eklenebilecek Opsiyonel Özellikler


  Dolum Ünitesi:

  • Pnömatik Krem Dolum Sistemi: El dezenfektanı dolum makinasına eklenecek bu özellik sayesinde, makinanın içerisinde hem akışkan ürünleri, hem de yüksek viskozitedeki krem, macun, şampuan gibi ürünleri doldurabilirsiniz. Bu opsiyon da dolum hızınız standart elektrikli dolum makinasına göre, özellikle yüksek gramajlarda, çok daha fazla olacaktır, ancak bu opsiyon eklendiği zaman, daha büyük bir kompresöre ihtiyaç duyulmaktadır. Makinamızın 4 farklı dolum aralığı bulunmaktadır. 2,5-60ml, 5-100ml, 10-200ml, 30-300ml. Bu opsiyon fiyatı; 7,000₺
  • Pnömatik Krem Dolum Sistemi Ürün Haznesi Karıştırıcı ve Isıtıcı: El dezenfektanı doldurma makinasına alacağınız Pnömatik krem dolum sistemi opsiyonunda, eğer sıcak doldurmanız veya karıştırmanız gerek bir ürününüz var ise, ısıtıcı opsiyonu için 2600₺, karıştırıcı için ise, 3200₺ opsiyon bedeli alınmaktadır.
  • Pnömatik Sıvı Dolum Sistemi: Dezenfektan dolum makinasına  eklenecek bu özellikle, yüksek ve orta akışkanlıktaki sıvıları mevcut elektrikli dolum makinasına göre çok daha hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz. Bu opsiyonda da ine Pnömatik krem dolum opsiyonunda olduğu gibi aynı dolum Aralıklarında 4 farklı model bulunmaktadır. Bu opsiyon da da yine daha büyük bir kompresör ihtiyacı bulunmaktadır. Opsiyon fiyatı: 4,900₺

  Kapatma Ünitesi:

  • Sprey ve Triger Kapak Kapatma Sistemi: Dezenfektan dolum makinasında bu kapatma sistemini adapte ederek, tüm sprey, gagalı kapaklar, triger kapaklar ve tüm vidalı kapakları ayrı kapatma kalıbı yaptırmadan rahatlıkla, sadece ayar yaparak yapabilirsiniz. Bu opsiyonun fiyatı 15600₺ dir.
  • Twistoff Kapak Kapatma Sistemi: Dezenfektan doldurma makinasına eklenecek bu özellik sayesinde, bal, reçel, turşu v.b ürünlerde vakum etkisi yaptırmak amacı ile kullanılan Twistoff metal kapakları sorunsuzca kapatabilirsiniz Bu opsiyonun fiyatı yanlızca 14950₺ dir.
  • Flakon Kapak Kapatma Sistemi: Dezenfektan dolum makinasına eklenecek bu özellik sayesinde flakon kapakları sıvayabiliriz, bu opsiyonun fiyatı yanlızca 13500₺ dir.
  • Çakma Kapak Kapatma Sistemi: Özellikle üstten baskı ile kapanan kapaklarınıza, bu opsiyonu, fiyat farkı almadan uygulayabiliriz.

  Etiketleme Ünitesi:

  • Silindirik Sıvama Sistemi: Özellikle Potluk ve kabarma gibi riski olan şişeleriniz için, bu opsiyonu alabilirsiniz, bu opsiyonun fiyatı 3400₺ dir. Şişenize baskı uygulayarak etiketi sıvar, ve potluk riskini en aza indirir.
  • Düz Tek Taraflı Etiketleme: Düz yüzeyli şişelerinizde tek taraflı olarak yapışması gereken etiketleriniz için tasarlanan bu opsiyonda, ekstra olarak üst ve yan hizalama konveyörleride gelmektedir. Bu opsiyonun fiyatı 11300₺ dir.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  • Görüntüle: 1463
  • Ürün Kodu: RES-MFCL1-1
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 0,00TL + KDV