Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinası

Ön Sipariş Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinası

Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinesi - RYC-05 


Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinasının Teknik Özellikleri


Model

RYC-05

Kapsül Boyutları

000#,00L#,00#,0#,1#,2#,3#,4#

Dolum Hassasiyeti

%1

Giriş Voltajı

380V/50Hz

Güç Tüketimi

4.0kw

Hava Basıncı

0.03m^3/min 0.6Mpa

Ölçüler

1140*700*1630mm

Ağırlık

350KG

Üretim Yeri

PRC

Vakum Gücü

40m^3/s

Kapasite

60.000 Adet/Saat 

Şase Meteryal

Paslanmaz Çelik

Gramaj Dozajlama

Dijital

Ürün Dolumu

Burgulu Sistem

Termin

75 Gün


Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinasının Genel Özellikleri


 1. Bitkisel Gıda Takviyesi  dolum makinasi; gıda takviyesi, ilaç, prebiotik, hayvansal ilaçlar, ekstraktlar vb. kapsül çeşitlerinin üretimi için kullanabileceğiniz bir makinadır. 
 2. Yarı otomatik bir makina olmasına rağmen, tek personel ile  saatte 60 000 kapsül üretim kapasitesine ulaşabilirsiniz. 
 3. Yarı otomatik bitkisel gıda takviyesi dolum makinası, özellikle reçineli ürünler, bitki ekstraktları vb. ürünlerin dolumunda tam otomatik makinalara göre çok daha başarılı ve sorunsuz olarak çalışan bir makinadır.
 4. Yarı otomatik olmasına rağmen, personelin tek yapması gereken kapsül kalıbını istasyonlar arasına taşımaktır, makina, kapsül dizme, dolum ve birleştirme işlemlerini kendisi yapmaktadır.   
 5. Bitkisel gıda takviyesi dolum makinası, dolum bölümündeki hız ayarları sayesinde, hassas dozajlama yapabilirsiniz, dozaj ayarı yapabileceğiniz bir makinadır. 
 6. Hesaplı kalıp ücretleri ile, tek makina ile birçok kapsül boyutunda ve farklı gramaj ayarlarında çalışabilirsiniz. 
 7. Tüm kapsül boyutlarına uyarlanabilmektedir. Kalıp setleri son derece hesaplıdır. Makinamız ile birlikte sipariş esnasında belirttiğiniz 1 takım kalıp ücretsiz olarak verilmektedir.
 8. Firmamızın yıllardır sattığı ve birçok referansının olduğu modellerden birisidir. Bu modelin de yedek parçaları yine diğer makinalarda olduğu gibi yüksek stoklu olarak yedek parça depomuzda bulunmaktadır.
 9. Firmamız Bu modelin yaklaşık olarak 11 yıldır ithalatını yapmaktadır, teknik servis konusunda Türkiye' deki en bilgili ekibe sahibiz, sarf malzemelerin neredeyse tamamını stoklu olarak tutmaktayız, makinayı Güvenerek sipariş edebilirsiniz. 
 10. Firmamız prensip gereği kendi satmadığı makinalara teknik servis hizmeti vermemektedir. Ancak Kapsül dolum makinalarına teknik servis verilmesi konusunda tecrübeli firma sayısının azlığı ve sosyal sorumluluk gereği, başka firmalardan da aldığınız kapsül dolum makinalarına da ücrete tabi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.


Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinesi - Diğer Detaylar


 • Standart olarak kullanılan 0 ve 00 boyutlarındaki kalıpların fiyatları 1670 USD'dir termin süresi yaklaşık 30 iş günüdür. 
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı 1 yıl boyunca RENAS MAKİNA garantisi altındadır. 
 • Makinamızın CE ve LVD belgeleri bulunmaktadır, Ayrıca EUR1, ATR veya CO belgeleri verebiliriz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 1286
 • Ürün Kodu: Bitkisel Gıda Takviyesi Dolum Makinası
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $0,00 + KDV