Tam Otomatik Çay Paketleme Makinaları

Tam Otomatik Çay Paketleme Makinaları
Göster:
Sırala:

RPM60C - Tam Otomatik Çay Paketleme Makinası - 1-5gr

Tam Otomatik Çay Paketleme Makinesi - RPM60C RPM60C - 1-5gr Çay Paketleme Makinasının Teknik Özel..

$0,00

Tam Otomatik Çay Paketleme Makinesi

Tam otomatik çay paketleme makinaları, başta çay çeşitleri olmak üzere Türk kahvesi nescafe, monosodyum, glumat, baharatlar, oralet ve benzeri toz içeceklerin paketleme işlemleri için üretilmektedir. Yüksek verim ve hızla çalışan tam otomatik çay paketleme makinası modelleri ile farklı çay çeşitlerini paketleme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu kapsamda sunulan tam otomatik çay paketleme makinası çeşitlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Poşet çay paketleme makinası
  • Sallama çay paketleme makinası
  • Demlik çay paketleme makinası
  • Piramit çay paketleme makinası
  • İpli çay paketleme makinası

Tercih ettiğiniz tam otomatik çay paketleme makinasına isteğe bağlı olarak kodlama cihazı gibi ek özellikler ekletebilirsiniz. Kodlama cihazları sayesinde paketleme işlemi yapılan ürünlerin üzerine üretim tarihi, son kullanma tarihi ve benzeri çeşitli notlar eklenebilmektedir. Endüstriyel tam otomatik çay paketleme makinası ile paketleme işlemi yapılacak ürünler yüksek hijyen hassasiyeti ile üretilmelidir. Bu açıdan Renas Makina çatısı altında üretilen tam otomatik çay paketleme makinalarının ürün ile temas eden noktaları paslanmaz materyallerden üretilmektedir. Tam otomatik çay paketleme makinalarında yer alan kontrol ekranı sayesinde dolum gramajı, ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı ve benzeri özellikler kolaylıkla ayarlanabilmektedir. 1 kg çay paketleme makinası, 2 kg çay paketleme makinası ve diğer ağırlıklara sahip paketleme ihtiyaçlarınız için tam otomatik çay paketleme makinası modellerini kullanabilirsiniz. Hassas fotosel sistemine sahip olan tam otomatik çay paketleme makinası ile baskılı ürünlerde de çalışılabilmektedir.


Tam Otomatik Çay Paketleme Makinesi Fiyatları


Tam otomatik çay paketleme makinası fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Satın almayı planladığınız sanayi tipi çay paketleme makinasına eklemek istediğiniz opsiyonel özelliklerin kapsamı, çay paketleme makinalarının fiyatlarını etkileyen bir diğer faktördür. Hemen tam otomatik çay paketleme makinalarının fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.