Shrink Paketleme Makinası

Shrink Paketleme Makinası
Göster:
Sırala:

CSH-260 Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası

CSH-260 Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası ModelCSH-260Güç Kaynağı110/220v - 50 HzGüç Tüketi..

$650,00

CSH-4020 Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası

CSH-4020 Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası ModelCSH-4020Güç Kaynağı110/220v - 50 HzGüç Tüke..

$900,00

CSH-M 4020 Masaüstü Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası

CSH-4020 Masaüstü Isı Tünelli Shrink Paketleme Makinası ModelCSH-M 4020Güç Kaynağı110/220v - 50..

$800,00

Shrink Paketleme Makinesi

Shrink paketleme, imalathaneden çıkan ürünün son haline gelerek tüketiciye korunaklı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amaçlı uygulanan bir paketleme yöntemidir. Shrink ambalajlama işleminde; ambalajlanmak istenen ürün ya da ürünler ilk olarak esnek özel plastik filme sarılır, daha sonra film ısı etkisiyle büzüştürülür, ürünü saran ya da birden çok ürünü bir arada tutan ambalaj oluşturulur. Böylece shrink paketleme işlemi gerçekleştirilir. Shrink makinesi ile paketlemede kullanılan ambalaja shrink film adı verilir. Kullanılan plastik film, büzülen bir yapıya sahiptir. Bu malzeme, kapladığı ürünün etrafını sıkıca sarar ve üzerine ısı uygulandığında, ürünün şeklini alır. Isıtma işlemi küçük boyutlu ürünlerde; elektrik veya buhar ile çalışan makinalarla, büyük boyutlu ürünlerde ise, ısı tünelleri ile verilir. Renas Makina olarak; ısı tünelli shrink paketleme makinesi satışı gerçekleştirmekteyiz. Renas Shrink Paketleme Makinesi ile kavanozlarınızın ve daha pek çok ürünün paketlemesini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Isı Tünelli Shrink Ambalajlama Makinesi

Isı tünelli shrink ambalajlama makinesi ile zahmetsiz bir şekilde ürün ambalajlaması yapabilir, ürünlerinizin hava almasını engelleyerek koruyabilirsiniz.


Masaüstü Isı Tünelli Shrink Ambalajlama Makinesi

Masaüstü ısı tünelli shrink ambalajlama makinesi gerekli ayarlamaları yapmanız ardından ürününüzün hızı bir şekilde ambalajlamasını gerçekleştirir.


Shrink Ambalajlama Makinesi Fiyatları

Renas Makina’nın sizler için sunduğu shrink makine fiyatları model ve model özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hemen shrink paketleme fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.


Shrink Ambalajlama Makinaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Shrink paketleme makinesi satın alırken hangi tür ürünlerin paketlemesinin yapılacağına karar verilmelidir Karar verildikten sonra paketleme makinesi boyutu ve dakikada kaç paketleme gerçekleştirdiği ürün üretim hacmi göz önünde bulundurularak paketleme makinesi tercihinde bulunulmalıdır.

Shrink Paketleme makinesi fiyatları makine çeşitlerine, paketlemesini yaptığı ürüne ve makinenin sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beğendiğiniz paketleme makinesine işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda ek özellikler eklenebilir, eklemek istediğiniz özelliğe yönelik paketleme makinesi fiyatları değişiklik gösterir. Dilediğiniz paketleme makinesini sitemizden alabilirsiniz.