Toz ve Granül Taşıma Helezonu

Toz ve Granül Taşıma Helezonu
Göster:
Sırala:

RBS-H100K - Toz ve Granül Besleme Helezonu - 100mm

Toz ve Granül Yükleme Helezonu - RBS-H100K RBS-H100K - 100mm Besleme Helezonunun Teknik Özellikle..

$3.120,00

RBS-H125K - Toz ve Granül Taşıma Helezonu - 125mm

Toz ve Granül Taşıma Tepsisi - RBS-H125K RBS-H125K - 125cm Taşıma Helezonunun Teknik ÖzellikleriMod..

$3.600,00

RBS-H150K - Endüstriyel Yükleme ve Taşıma Helezonu - 150mm

Endüstriyel Yükleme Helezonu - RBS-H150K RBS-H150K - 150cm Yükleme ve Taşıma Helezonunun Teknik Öze..

$4.080,00

Toz ve Granül Taşıma Helezonları

Toz ve granül besleme sistemleri; tüm toz, granül ve toz granül karışımı olan ürünlerin taşınmasını sağlayan sistemlerdir. Renas toz ve granül besleme sistemleri paketleme makinaları, dolum makinaları, karıştırma makinaları, dozajlama makinaları gibi makine çeşitlerinde kullanılmaktadır. Sektörde granül ve toz taşıma sistemleri olarak da adlandırılabilen toz ve granül taşıma helezonu modelleri ile, üretim sisteminde yer alan diğer makinalarda işlenen ya da doldurulan ürünlerin zahmetsizce taşınmasını sağlamaktadır. Granül ve toz taşıma helezonu böylelikle üretim hattının hem verimini arttırıyor hem de insan iş gücü ihtiyacını azaltıyor. Toz besleme sistemleri birçok kontrol panosu sayesinde farklı entegre sistemde otomatik ya da manuel olarak çalışabilmektedir. Endüstriyel toz ve granül besleme helezonları tekerlekli bunker yapıları sayesinde işletme içerisinde farklı makinalarda ve farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.


Toz ve granül taşıma sistemlerindeki yükleme helezonları 100mm, 125mm ve 150mm gibi farklı besleme kanalı çapına sahip olabilmektedir. Yani işletmelerin tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı çaplarda granül ve toz ürün taşıma sistemleri modelleri bulunmaktadır. Dolayısıyla küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik olarak granül ve toz besleme sistemleri bulabileceğiniz ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. İstemeniz halinde işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda beğendiğiniz granül ve toz besleme ünitesine opsiyonel özellikler de eklemeniz mümkündür. Toz ve granül taşıma helezonu modelleri, tahliye kapakları açılarak helezon ters çalıştırılabilir ve kısa sürede içerisinde ürün boşaltılarak başka ürünlerde kullanılması sağlanabilmektedir. Renas toz ve granül besleme sistemlerinin tamamı SUS 304 paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Dolayısıyla sanayi tipi toz ve granül taşıma sistemlerimiz ile hijyenik bir ortamda üretim yapmanız mümkündür. Tüm toz, granül ve toz granül karışımı ürünlerin farklı makinalarda rahatlıkla kullanılarak, ürün taşıma işlemlerini gerçekleştiren ve iş yükünü azaltan toz ve granül besleme sistemlerinin özelliklerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Toz besleme sistemleri fiyatları ve granül besleme sistemleri fiyatlarını öğrenerek hemen sipariş verebilirsiniz.


Granül ve Toz Besleme Sistemlerinin Fiyatları


Granül ve toz besleme ünitesi fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve performanslarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ek olarak satın alınacak ürüne opsiyonel özellik eklenmesi istenildiği durumlarda da granül ve toz taşıma helezonlarının fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Hemen toz ve granül taşıma helezonu fiyatlarına ve özelliklerine göz atmaya başlayabilir; beğendiğiniz ürünü hızlı ve güvenilir bir şekilde Renas Makina üzerinden satın alabilirsiniz.