RYD-T350BK - Yarı Otomatik Üst Terazili Çuval Dolum Makinası - 1-30kg

Ön Sipariş

Yarı Otomatik Üst Terazili Çuval Dolum Makinesi - RYD-T350BK


RYD-T350BK - 1-30kg Konveyör Beslemeli Çuval Dolum Makinasının Genel Özellikleri


 1. RYD-T350BK yarı otomatik üst terazili çuval dolum makinası akışkan tozlar, granül çeşitleri, hassas ve taneli ürünler ile sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Dolayısıyla zedelenme riski bulunan hassas granül ürünleri çuvallamak için tasarlandığı söylenebilir.
 2. Özellikle kıymetli, şekli bozulmaya müsait, akış sorunu olmayan ürünler için bu modeli seçmek son derece doğru bir karar olacaktır.
 3. Ürün tartımı çuval dolum ağzının üstünde yer alan tartım bunkerinde yapmaktadır. Hedeflenen gramaja ulaşıldığı vakit helezonlar durur. Pedala bastığınızdaysa tartım bunkerinde önceden tartılmış ürün direkt olarak çuvala boşalır. Bu işlem otomatik olarak sürdüğünden, o esnada başka bir işle dahi ilgilenebilirsiniz.
 4. RYD-T350BK yarı otomatik üst terazili çuval dolum makinası ile kraft torbaları, mukavemeti arttırılmış Pe, PE gibi malzemelerden üretilmiş torbaları, çuvalları doldurabilirsiniz.
 5. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda makinaya farklı malzeme ve özellikler eklenebilir. Örneğin; hayvan yemi, tarım katkıları, toz kömür gibi ürünlerde DKP (siyah) sacdan üretilmiş modeli, gıda ürünlerinde SUS 304 paslanmaz çelik; asidik yapıdaki kostik, klor v.b ürünlerde ise SUS 316 paslanmaz çelikten üretilmiş modelimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Gıda ve ilaç türündeki maksimum hijyen gerektiren ürünleriniz için gıdaya ve ilaca uygun anti-bakteriyel konveyör bandı ile de üretilebilir.
 6. Daha yüksek kapasite ve hassas dolumlar için ürün besleme konveyörü bir servo ya da step motor tarafından tahriklendirilerek üretim kapasiteniz ve hassasiyetiniz standartın da üstüne çıkabilmektedir.
 7. Benzer çuval dolum makinalarına kıyasla daha az yer kaplamaktadır.
 8. RYD-T350BK yarı otomatik üst terazili çuval dolum makinası ile entegre edilecek besleme sistemleri ile daha az işçilikle daha çok dolum yapabilirsiniz. Yani veriminizi çok daha yukarı seviyelere çıkartabilirsiniz.
 9. Renas Makina tarafından üretilen endüstriyel tip büyük poşet yapıştırma makinaları veya çuval dikme makinaları ile doldurduğunuz ambalajın ağzını seri bir biçimde kapatabilirsiniz.
 10. Bu makina ile onlarca ürünün dolum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar arasında; kayısı çekirdeği, ceviz, ceviz içi, tane karabiber, boncuk ve payet kostik, pudra şekeri, toz deterjanlar gibi ürünler sayılabilir.

RYD-T350BK - Çuval Dolum Makinesi - 1-30kg - Diğer Detaylar


 • Seçtiğiniz makina için ek (opsiyonel) özellikler talep etmeniz halinde, makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşir.
 • Ürün kargosu uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Renas Makina’nın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi bulunmaktadır. Bu sayede ürün taşıma işlemini daha uygun bir fiyata sağlayabilirsiniz. Kendi firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl garanti verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Micro İşlemci

Dokunmatik Panel

Ürün Tanıma Teknolojisi

 • Görüntüle: 1241
 • Ürün Kodu: RYD-T350BK
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • $12.540,00 + KDV