RYC-05 - Yarı Otomatik Sanayi Tipi Kapsül Kahve Dolum Makinası

Ön Sipariş RYC-05 - Yarı Otomatik Sanayi Tipi Kapsül Kahve Dolum Makinası

Yarı Otomatik Sanayi Tipi Kapsül Kahve Dolum Makinesi - RYC-05


RYC-05 - Kapsül Kahve Dolum Makinasının Genel Özellikleri


 1. Başta kapsül kahve çeşitleri olmak üzere gıda takviyeleri, bitkisel ürünler, ilaçlar, ekstraktların dolumunda, özellikle dolumu zor toz çeşitlerinde çalışabilmek için tasarlanmıştır.
 2. RYC-05 yarı otomatik sanayi tipi kapsül kahve dolum makinası, yarı otomatik bir makina olmasına rağmen kapsülü kalıba kendisi dizer, tozu kendisi doldurur ve yine kapsülleri birleştirme işini de kendisi yapar. Size sadece kapsül kalıbını önce kapsül dizme istasyonuna götürdükten sonra dolum istasyonuna, sonra da birleştirme istasyonuna götürmek kalır.
 3. Tam otomatik makinaların bile dolduramadığı birçok çeşit ekstrakt, toz karışımı gibi hammaddeleri kolaylıkla doldurur.
 4. Kontrol panelinde bulunan döner tepsi hız ayarı ve dolum vidası hız ayarı özelliği sayesinde, kapsüle dolduracağınız ürünün gramajına ince ayar yapabilirsiniz.
 5. Kapsül dizme istasyonunda emişi sağlayan vakum motoru, güçlü filtrasyon sistemi ve sağlam gövdesi ile emsal makinalara göre daha uzun ömürlüdür.
 6. RYC-05 yarı otomatik sanayi tipi kapsül kahve dolum makinası, yarı otomatik bir makina olmasına rağmen çok seri dolum yapabilmektedir. Dolum kapasitesi ekstra dizme kalıbı takviyesi ile saatte 14000 adete çıkabilmektedir.
 7. Tüm kapsül boyutlarına uyarlanabilmektedir. Kalıp setleri son derece hesaplıdır. Makinamız ile birlikte sipariş esnasında belirttiğiniz 1 takım kalıp ücretsiz olarak verilmektedir.
 8. Firmamızın yıllardır sattığı ve birçok referansının olduğu modellerden birisidir. Bu modelin de yedek parçaları yine diğer makinalarda olduğu gibi yüksek stoklu olarak yedek parça depomuzda bulunmaktadır.
 9. Firmamız prensip gereği kendi satmadığı makinalara teknik servis hizmeti vermemektedir. Ancak Kapsül dolum makinalarına teknik servis verilmesi konusunda tecrübeli firma sayısının azlığı ve sosyal sorumluluk gereği, başka firmalardan da aldığınız kapsül dolum makinalarına da ücrete tabi olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.

RYC-05 - Kapsül Kahve Dolum Makinesi - Diğer Detaylar


 • Ek (opsiyonel) özelliklerin talep edildiği makinaların teslimat süresi 5-20 gün aralığında gerçekleşmektedir.
 • Uzun mesafeli gönderimlere uygun olarak paketlenir.
 • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sayesinde ürünün taşıma işlemi uygun bir fiyata yapılır. Firmanızın anlaşmalı olduğu bir kargo şirketi olması halinde, o kargoyu da kullanmayı tercih edebilirsiniz.
 • Fabrika çıkışlı hatalara karşı garanti verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Görüntüle: 526
 • Ürün Kodu: RYC-05
 • Stok Durumu: Ön Sipariş
 • 93.000,00TL + KDV